Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Вітамін D3 Баланс 2000 МЕ

Вітамін D3 Баланс 2000 МЕ
Вітамін D3 Баланс 2000 МЕ
Що робить?активно впливає на формування імунітету; забезпечує розвиток кісток і їх нормальний ріст; зміцнює нервову систему, бореться із тривожніс..
239.00 грн.
 • Наличие: В наличии
 • Модель:
 • Артикул: 9203868

Що робить?

 • активно впливає на формування імунітету;
 • забезпечує розвиток кісток і їх нормальний ріст;
 • зміцнює нервову систему, бореться із тривожністю та депресією;
 • балансує гормональний фон, сприяє нормальному функціонуванню щитовидної залози;
 • зберігає здоров'я та молодість шкіри.

Як працює?

 • допомагає синтезувати імунні клітини;
 • регулює метаболізм та всмоктування кальцію, фосфору і магнію;
 • регулює вироблення інсуліну підшлунковою залозою і підтримує нормальний рівень глюкози в крові;
 • продукує серотонін, впливає на настрій та сон;
 • забезпечує живлення шкіри без негативних наслідків сонячних променів.

Як застосовувати?

По 1 капсулі на добу.


Характеристика

Категорія: вітаміни та мінерали
Призначення: додаткове джерело вітаміну D3, сприяє нормальній роботі імунної системи в період застудних захворювань
Тип застосування: при дефіцитних станах, для регулювання всмоктування та засвоювання кальцію і фосфатів в організмі, Для підтримки нормального рівня кальцію у сироватці крові. Підтримує нормальний стан кісток та зубів, а також нормальну функцію м’язів. 
Вік: 12+
Форма випуску: 60 капсул по 0,3 г (+/- 5 %)
Оболонка капсули: желатин
Класифікація: біологічно активна добавка (БАД)
Активні компоненти: холекальциферол
Країна виробника: Україна
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, за температури від  2°С до 25°С та відносній вологості повітря не вище 70%
Термін придатності: 24 місяці з дати виробництва

Склад

Склад активних інгредієнтів на 1 капсулу: вітамін D3 з холекальциферолу (Швейцарія) – 50 мкг (2000 МО). Допоміжні речовини: Оливкова олія extra virgin (Італія), на відміну від соняшникової, має лужний баланс та покращує засвоєння вітаміну D3 організмом. Склад оболонки капсули: желатин.

Вітамін D3 (холекальциферол) – одна з форм вітаміну D. D3 не попадає в організм у активному вигляді, як усі інші вітаміни, а синтезується в шкірі людини під впливом ультрафіолетових променів діапазону В. Також він надходить в організм з їжею, проте харчування не може дати всю необхідну норму, оскільки немає продуктів, досить багатих на цей вітамін. Вітамін D у нашому організмі стає фактично гормоном. Він проходить перетворення в шкірі, печінці, нирках і перетворюється в активну форму, яка вже діє на всі клітини. В епідермісі холекальциферол зв'язується з вітамін D-зв'язуючим білком і 70% його з кровотоку надходить у печінку, а інша частина надходить у жирові клітини, де формується депо вітаміну D.

Кальциферол необхідний для розподілу всіх клітин, для їх регенерації, зростання й розвитку, в тому числі, і для клітин імунної системи. Фактично у кожному типі тканини є рецептори для прояву дії кальцитріолу: β-клітинах підшлункової залози, серці, легенях, головному мозку, скелетних м’язах, товстому кишечнику, шлунку, плаценті, молочних залозах, передміхуровій залозі, гонадах, лімфоїдній тканині та імунокомпетентних клітинах.

Найголовнішою функцією вітаміну Д є його активна участь у кальцієво-фосфорному обміні. Він сприяє всмоктування кальцію із кишечника. Відповідно, якщо вітаміну Д в організмі недостатньо, знижується рівень кальцію у крові. Тривалий дефіцит вітаміну Д може призвести до розвитку остеопорозу та патологічних переломів.

Велика роль вітаміну Д імунітету людини. Нормальна кількість вітаміну Д знижує ризик розвитку таких аутоімунних захворювань, як аутоімунний тиреоїдит, розсіяний склероз, запальні хвороби кишечника, ревматоїдний артрит. Також достатня кількість вітаміну Д запобігає зараженню туберкульозом, гепатитом, ГРВІ та іншими захворюваннями.

Крім іншого, даний елемент бере участь у процесі згортання крові, регуляції артеріального тиску та серцебиття, вуглеводного та жирового метаболізму, сприяє зростанню тонусу в м'язах, контролює рівень цукру та інсуліну в крові. Завдяки всім цим властивостям гормон дозволяє і чоловікам і жінкам зберігати енергію, підтримувати хорошу фізичну форму.

Застосування

Рекомендації щодо застосування: дітям від 12 років та дорослим по 1 капсулі на добу під час або після їжі, запиваючи достатньою кількістю води, якщо лікар не призначив інакше

Протипоказання: дитячий вік до 12 років, підвищення чутливості до будь-якого з компонентів, Гіпервітаміноз D

Кому варто приймати вітамін Д:

 • люди, які тривалий час знаходяться в приміщенні, куди не потрапляє сонце;
 • люди старшого віку. З роками реакції перетворення вітаміну D у шкірі стають гірші. Ферменти працюють гірше і люди старшого віку 65+ – у групі ризику. Для України це приблизно 58+;
 • жінки в менопаузі. Вони ризикують розвинути остеопороз. Коли одночасно і мало вітаміну D, і знижується рівень естрогенів, а в раціоні недостатньо кальцію, організм просто не може його нормально добувати;
 • люди, які є веганами тривалий час, якщо вони не споживають ані добавок, ані збагачених продуктів;
 • люди з індексом маси тіла 30+ (початкові стадії ожиріння і вище), оскільки увесь вітамін D буде поглинати жирова тканина, і організму нічого не лишається;
 • люди з хронічними захворюваннями печінки та нирок.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3