Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Догляд за ротовою порожниною

Модель:
Рослинний антисептик при запальних захворюваннях горла, ясен і порожнини рота. Містить унікальний G21 complex, який допомагає при різних запальних процесах в порожнині рота і горла, а також позитивно впливають на організм, підвищують його опірність до різних зовнішніх збудників, запускають процеси..
199.00 грн.
Модель:
Запобігає запальним процесам в яснах, піклується про чистоту і здоров'я зубів.Усуває наліт і перешкоджає утворенню зубного каменю; Захищає ясна від кровоточивості; Має антисептичну та антибактеріальну дії.НЕ МІСТИТЬ парабенів, барвників і штучних ароматизаторів.ХарактеристикаПризначенн..
124.00 грн.
Модель:
Екологічний продукт на основі рослинних екстрактів і ефірних олій дбайливо доглядає за зубами і яснами. Подарує вам сліпучу посмішку, комфорт і впевненість у собі.Усуває наліт і м'яко відбілює зубну емаль. Сприяє профілактиці карієсу і зміцненню зубної емалі. Має протизапальну і ранозагоювальну ..
124.00 грн.
Модель:
Якісно підтримує здоров'я зубів та ясен 24/7. Рослинні компоненти чинять протизапальну, ранозагоювальну, антисептичну дії.Запобігає появі карієсу, пародонтозу, кровоточивості ясен. Підтримує баланс мікрофлори та забезпечує свіжий подих. Зменшує появу зубного нальоту і зубного каменю.НЕ МІСТИТЬ..
124.00 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3