Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Вітаміни для чоловіків посилена формула репродуктивного здоров'я (Чоловіча формула)

Вітаміни для чоловіків посилена формула репродуктивного здоров'я (Чоловіча формула)
Вітаміни для чоловіків посилена формула репродуктивного здоров'я (Чоловіча формула)
Що робить?відновлює функції органів репродуктивної системи, посилює лібідо; сприяє усуненню порушень статевої функції у чоловіків різного віку: по..
389.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель:
  • Артикул: 9203870

Що робить?

  • відновлює функції органів репродуктивної системи, посилює лібідо;
  • сприяє усуненню порушень статевої функції у чоловіків різного віку: попереджає запальні процеси в передміхуровій залозі та аденому простати;
  • підвищує фізичну й розумову активність та витривалість, запобігає передчасному старінню.

Як працює?

  • балансує рівень тестостерону та пропорції статевих гормонів в організмі;
  • бере участь в енергетичному обміні, що впливає на підвищення рухливості та життєздатності сперматозоїдів, покращує кількісні та якісні показники спермограми;
  • стимулює центральну нервову систему: має тонізуючі властивості, знімає стрес, поліпшує сон.

Як застосовувати?

По 1 капсулі 2 рази на добу під час їжі.


Характеристика

Призначення: усунення порушень статевої функції у чоловіків
Категорія: чоловіче здоров’я
Тип застосування: речовин для гармонізації функцій органів репродуктивної системи у чоловіків та профілактики захворювань простати
Вік: 12+
Форма випуску: 60 капсул по 0,32 г (± 5%)
Оболонка капсули: желатин
Класифікація: БАД (біологічно активна добавка)
Активні компоненти: коріння Муїра Пуама, трава якірців сланких, слива африканська (Піджеум), ягоди пальми Сереноа (Со Пальметто)
Країна виробництва: Україна
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, за температури від 5°С до 25°С та відносній вологості повітря не вище 70%
Термін придатності: 24 місяці з дати виробництва

Склад

Енергетична багатокомпонентна формула для відновлення рівня тестостерону, що повертає юнацьку енергію, витривалість та продуктивність. Сприяє усуненню порушень статевої функції у чоловіків та профілактиці захворювання простати. Позитивно впливає на відновлення репродуктивної системи: поліпшує рухливість/активність сперматозоїдів, здатних до запліднення, та їх кількість. Підвищує фізичну та розумову активність, запобігає передчасному старінню.

Склад на одну порцію (2 капсули): екстракти сухі: коріння муїра пуама – 120 мг, трави якірців сланких – 120 мг, L-карнітин – 90 мг, сливи африканської (піджеум) – 80 мг, ягід пальми сереноа (со пальметто) – 80 мг, родіоли рожевої – 80 мг; цинку піколінат – 40 мг (відповідає 8 мг іона цинку); L-селенметіонін (відповідає 40 мкг іона селену); зеаксантин – 10 мг.

Коріння Муїра Пуама містять складні ефіри тритерпенових кислот - до 0,5% фітостероли, смоли, гіркоти, ефірну олію та алкалоїд муірапуамін. Один з найбільш відомих  афродизіаків на планеті. Як натуральний засіб лікування еректильної дисфункції, що впливає на здатність підвищувати статеву активність. Клінічні дослідження підтвердили його безпеку і ефективність в посиленні лібідо і сексуальної функції пацієнтів. Має позитивний вплив на центральну нервову систему, уповільнює процеси старіння, поліпшує функцію репродуктивної системи. Наукові дослідження показали, що екстракт кори рослини підсилює як фізіологічний, так і психологічний аспекти сексуальної функції, будучи потужним антидепресантом, знімає стрес, поліпшує сон.

Трава якірців сланких до складу якої входять стероїдні сапоніни фуростанолового типу – тріллін, діосцин, грацилін, діосгенін. Здатна поліпшити лібідо за рахунок збільшення рівня тестостерону в крові та стимулювати вироблення сперматозоїдів. Екстракт якірців вважається тонізуючим і загальнозміцнювальним засобом, завдяки якому легше переносяться розумові та фізичні навантаження.

L-карнітин найбільш досліджений на сьогодні мікронутрієнт, важливий для чоловічої репродуктивної функції. Основна роль L-карнітину в організмі людини – участь в енергетичному обміні, а відповідно в енергетичному обміні сперматозоїдів, що впливає на їх рухливість. Ще одним ефектом L-карнітину, потенційно корисним для сперматозоїдів, є його антиоксидантна дія, що взаємодіє з підвищенням рухливості та життєздатності сперматозоїдів.

Слива африканська (Піджеум) запобігає запаленню передміхурової залози, нормалізує рівень гормонів. Так, піджеум зменшує час циркуляції в крові лютеїнізуючого гормону та тестостерону, які підтримують набряк тканини простати. Сприяє зниженню негативного впливу пролактину і жіночих гормонів на чоловічу статеву систему, допомагає пригнічувати активність факторів запалення, знижувати чутливість тканини передміхурової залози до вражаючих агентів.

Ягоди пальми Сереноа (Со Пальметто) містять ряд корисних елементів включаючи флавоноїди, стерини та жирні кислоти. Надають активну стимуляцію здорового функціонування гормональної системи і впливають на нормалізацію пропорції статевих гормонів в організмі. Також Со Пальметто сприятливо впливає на вироблення тестостерону і покращує якість сімені. Допомагає уповільнити або повністю запобігти запальним захворюванням або аденомі простати у чоловіків різного віку, а також знизити частоту позивів до сечовипускання і значною мірою полегшити цей процес. Підвищує лібідо, покращує репродуктивні можливості, допомогає при облисінні.

Родіола рожева підвищує життєвий тонус, витривалість, активність, працездатність. Родіола рожева нормалізує обмінні процеси, сприяє адекватному витрачанню енергетичних ресурсів та швидкому їх відновленню, покращує енергетичний обмін у м'язах та мозку.

Цинк підвищує сперматогенез внаслідок активної участі в дозріванні сперматозоїдів і збереженні гермінального епітелію, продукції та секреції тестостерону клітинами Лейдіга.

Призначення Цинку, L-карнітину та селену в складі комплексних препаратів допомагає нормалізувати рівні статевих гормонів, покращити кількісні та якісні показники спермограми. Додатковими корисними ефектами згаданих мікронутрієнтів є загальнозміцнююча дія, посилення лібідо, покращення фізичних і розумових можливостей чоловіків.

L-селенметіонін амінокислота, що містить селен. Компонент багатьох метаболічних шляхів, зокрема в системі антиоксидантного захисту, метаболізмі тиреоїдних гормонів, імунних реакціях тощо. Під час статевого дозрівання в чоловіків вміст селену в гонадах значно підвищується. Як дефіцит, так і надмірні концентрації селену призводять до порушення розвитку репродуктивних тканин. Біоактивна форма селену, L-селенометіонін, – це одна з найбільш засвоюваних форм, що всмоктуються. Також селен сприяє нормальній роботі імунної системи, сперматогенезу, росту волосся та нігтів.

Застосування

Рекомендації щодо застосування: джерело біологічно активних речовин для гармонізації функцій органів репродуктивної системи у чоловіків та профілактики захворювань простати. Сприяє усуненню порушень статевої функції у чоловіків. Підвищує фізичну й розумову активність та витривалість, запобігає передчасному старінню, надає загальнозміцнювальну дію.

Спосіб застосування: по 1 капсулі 2 рази на добу під час їжі.

Термін застосування: 1-2 місяці. За необхідності, курс можна повторити двічі-тричі на рік.

Протипоказання: діти та жінки, підвищення чутливості до будь-якого з компонентів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3