Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Екозасоби для прання

Модель:
Відмінно відбілює тканини без використання агресивних хімічних компонентів. Ваш одяг знову матиме свіжий вигляд і стане білосніжним. Повертає ідеальну білизну і свіжість білим речам, які набули жовтий і сірий відтінок в процесі носіння / використання. Не руйнує волокна тканини. Має дезінфік..
259.00 грн.
Модель:
Глибоко очищає речі всіх видів тканин, крім вовни та шовку. Розроблений спеціально для ефективного прання кольорових і білих речей при широкому діапазоні температур. Відмінно зберігає форму волокна і первозданну інтенсивність кольору речей. Завдяки своєму складу може використовуватися навіть в жор..
259.00 грн.
Модель:
Рекомендований для попередньої обробки плям, замочування білизни при ручному або машинному пранні. Швидко видаляє забруднення і плями, оновлює і зберігає фарби кольорових речей.Зберігає якість натуральних і синтетичних тканин, блокуючи їх деформацію. Підсилює дію прального порошку. Зберігає колі..
189.00 грн.
Екопорошок для прання білих речей
Уточніть ціну
Модель:
Призначений для прання білої білизни та надання йому м'якості без додаткових зусиль.Підходить для всіх видів тканин (бавовняних, лляних, синтетичних, штучних тканин або тканин змішаних волокон), крім вовняних і шовкових. Швидко і якісно видаляє сліди поту, крові, іржі, масляні плями та забруднен..
0.00 грн.
Екопорошок для прання кольорових речей
Уточніть ціну
Модель:
Призначений для прання кольорових речей з тканин усіх типів (крім вовняних і шовкових речей): бавовняних, лляних, синтетичних, штучних тканин і тканин змішаних волокон.Ефективно видаляє будь-які забруднення (від жиру, соку, кави, вина, трави та ін.). Зберігає яскравість кольору і структуру, що н..
0.00 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3