Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Кардіокомфорт

Кардіокомфорт
Кардіокомфорт
Що робить?нормалізує функціонування серцево-судинної та нервової систем при ішемічній хворобі серця та недостатності мозкового кровообігу; сприяє ..
239.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель:
  • Артикул: 9203812

Що робить?

  • нормалізує функціонування серцево-судинної та нервової систем при ішемічній хворобі серця та недостатності мозкового кровообігу;
  • сприяє зниженню артеріального тиску та усуненню порушень серцевого ритму та підвищенню чутливості міокарда до серцевих глікозидів;
  • поліпшує кровообіг у коронарних судинах серця та судинах головного мозку.

Як працює?

  • знімає загальну збудливість і проявляє спазмолітичну дію;
  • володіє заспокійливими, сечогінними, антиатеросклеротичними властивостями;
  • впливає на зменшення запальних процесів у системі серця;
  • виявляє загальнозміцнюючу дію.

Як застосовувати?

По 1 таблетці двічі на добу.


Характеристика

Категорія: здоров’я серця та судин
Призначення: для пониження тиску, для зміцнення серцево-судинної системи
Тип застосування: як джерело біологічно активних речовин рослинного походження із заспокійливими, сечогінними, антиатеросклеротичними властивостями для нормалізації функціонування серцево-судинної та нервової систем при ішемічній хворобі серця та недостатності мозкового кровообігу
Форма випуску: 60 таблеток по 0,5 г (g), (+/- 5%)
Вік: від 12 років
Класифікація: біологічно активна добавка (БАД)
Активні компоненти: екстракти: квітів і плодів глоду, трави буркуну і коренів дикого ямсу (діоскореї)
Країна виробника: Україна
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, за температури від  2°С до 25°С та відносній вологості повітря не вище 70%
Термін придатності: 24 місяці з дати виробництва

Склад

Склад активних інгредієнтів на 1 таблетку: сухі екстракти: квітів та плодів глоду 80 мг – (mg); трави буркуну 60 мг – (mg); коренів дикого ямсу (діоскореї) – 40 мг (mg); коренів лепехи 20 мг – (mg); трави астрагалу шерстистоквіткового – 20 мг (mg); квітів акації (робінії) – 20 мг (mg). Допоміжні речовини таблетки: кальцію карбонат (Е 170), крохмаль.

Квіти та плоди глоду забезпечують комплексний вплив на серцево-судинну систему. Покращують роботу серцевого м'яза, усувають порушення ритму серцевих скорочень, посилюють кровообіг у коронарних судинах серця та судинах головного мозку, нормалізують артеріальний тиск, підвищують чутливість міокарда до серцевих глікозидів, знижують проникність стінок кровоносних судин і капілярів, сприяють зниженню рівня холестерину в крові. Плоди глоду містять безліч поживних речовин. У плодах рослини сконцентровані тритерпенові кислоти — кратегова, олеїнова, урсолова, а також присутні аскорбінова кислота, фенольні сполуки

Трава буркуну містить природний антикоагулянт дикумарин, який має здатність розріджувати кров за рахунок блокування вітаміну К. Буркун зазвичай використовується для лікування тромбофлебіту — запалення венозної стінки із закупоркою вени тромбом.

Корені дикого ямсу містить діосгенін (рослинний стероїд), виявляє помірну естрогену активність. Знижує артеріальний тиск;знижує рівень холестерину; нормалізує ліпідний склад крові, зменшує клінічні симптоми менопаузи. Корені та корневища дикого ямсу розширюють периферійні судини і покращують коронарний кровообіг. Надають протизапальну дію, пов'язують і знижують рівень холестерину. Крім того, ефективний  при лікуванні ревматоїдного артриту, холециститу, безпліддя, остеопорозу.  Може надавати протизапальну дію. Також він використовується для лікування артриту, який викликає біль, набряк і скутість в суглобах. 

Корні лепехи до їх складу входить від 1,5 до 3% ефірної олії. У ньому присутні а-пінен, акорин, ароматичні сполуки, органічні кислоти, аскорбінова кислота, холін, дубильні речовини, крохмаль, йод, смоли, азарилальдегід, вітаміни B і C. Головними діючими компонентами є камфен, борнеол, камфора, сесквітерпени. Стимулюють роботу нейронів, оскільки в його складі присутній вітамін B4. Компонент має заспокійливий і нейропротекторний вплив на організм. Вони здатні розширювати судини, усувати спазми в м'язах і внутрішніх органах, нормалізують роботу нервової системи і відрізняються помірними болезаспокійливими властивостями.

Трава астрагалу шерстистоквіткового розширює периферійні, коронарні та ниркові судини, знижує кров’яний тиск, збільшує амплітуду скорочень серця. Настої та відвари з астрагала дієві при серцево-судинній недостатності та гіпертонічній хворобі з проявами стенокардії.

Квіти акації (робінії) в якості ефективного спазмолітичного, сечогінного, жовчогінного, заспокійливого, кровоспинного, жарознижувального, гіпотензивного, протизапального та загоювального засобу. Підвищує захисні сили організму, надає загальнозміцнювальну дію.

Застосування

Рекомендації щодо застосування: як джерело біологічно активних речовин рослинного походження із заспокійливими, сечогінними, антиатеросклеротичними властивостями для нормалізації функціонування серцево-судинної та нервової систем при ішемічній хворобі серця та недостатності мозкового кровообігу. Сприяє зниженню артеріального тиску та усуненню порушень серцевого ритму, підвищенню чутливості міокарда до серцевих глікозидів, посиленню кровообігу у коронарних судинах серця та судинах головного мозку. Має загальнозміцнюючі властивості. Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Спосіб застосування: дорослим по 1 таблетці двічі на добу за 15-20 хвилин до прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Термін застосування – 1-3 місяці. Продовження курсу на більш тривалий термін варто погоджувати з лікарем.

Застереження: не слід використовувати як заміну повноцінному раціону харчування. Не варто перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.

Протипоказання: підвищення чутливості до будь-якого компонентів, дитячий вік, вагітність та період лактації, гіпотонія та брадикардія. Не є лікарським засобом.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3