Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Набори

Набір «Антистрес»
Уточніть ціну
Модель:
Збалансована комплексна програма «Анти стрес» рекомендована для тих, хто хоче тримати стрес під контролем. Складається з унікальних фітопрепаратів на основі рослинних екстрактів. Програма «Анти стрес» дієва та має ряд вагомих переваг:швидко заспокоює і нормалізує сон; без..
0.00 грн.
Набір «Відновлення імунітету» після хвороби
Уточніть ціну
Модель:
Збалансована комплексна програма рекомендована для тих, хто хоче відновитися після хвороби та стабілізувати роботу імунної системи! Складається з унікальних фітопрепаратів на основі рослинних екстрактів. З комплексною програмою Ви зможете:ефективно та м'яко провести очищення організму від інтокс..
0.00 грн.
Набір «Детокс»
Уточніть ціну
Модель:
Збалансована комплексна програма для очищення організму, що складається з унікальних фітопрепаратів на основі рослинних екстрактів. Програма «Детокс» запустить основні механізми очищення у правильній та безпечній послідовності, а також:посилить імунітет; м'яко та комфортно поліпшить ..
0.00 грн.
Набір «Міцний імунітет»
Уточніть ціну
Модель:
Збалансована комплексна програма рекомендована для тих, хто хоче залишатися здоровим, бадьорим та життєрадісним не дивлячись на сезонні хвороби та пандемії! Складається з унікальних фітопрепаратів на основі рослинних екстрактів. Програма «Міцний імунітет» – надійний та потуж..
0.00 грн.
Набір «Радість руху»
Уточніть ціну
Модель:
Збалансована комплексна програма рекомендована для тих, хто хоче підтримувати здоров’я суглобів та легкість руху незалежно від віку! Складається з унікальних фітопрепаратів на основі рослинних екстрактів. Програма «Радість руху» природнім шляхом сприяє відновленню хрящової, кістк..
0.00 грн.
Набір «Стоп алергія»
Уточніть ціну
Модель:
Збалансована комплексна програма для боротьби з алергією, яка допомагає зміцнити імунітет та захиститися від появи й розвитку неприємних симптомів алергії. Збалансована комплексна програма створена фахівцями науково-дослідницького відділу компанії Amrita та складається з унікальних фітопрепаратів ..
0.00 грн.
Набір «Худни на здоров'я»
Уточніть ціну
Модель:
Позбався багатьох проблем зі здоров’ям, які є наслідками зайвої ваги. Експертний комплекс «Худни на здоров’я» допоможе:скинути зайві 1-3  кілограми; відновити метаболізм та життєву енергію; збагатити організм корисними нутрієнтами.ХарактеристикаДієтична доба..
0.00 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3