Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Мікотон Original порошок

Мікотон Original порошок
Мікотон Original порошок
Що робить?усуває симптоми та шкоду токсинів при гострих отруєннях; покращує самопочуття, використовується для комплексного оздоровлення; має антио..
309.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель:
  • Артикул: 9190572

Що робить?

  • усуває симптоми та шкоду токсинів при гострих отруєннях;
  • покращує самопочуття, використовується для комплексного оздоровлення;
  • має антиоксидантну дію;
  • допомагає при алергічних захворюваннях.

Як працює?

  • поглинає токсини та важкі метали, але не виводить основні натуральні мікроелементи та не порушує мінеральний обмін;
  • сприяє нормалізації рівня Т-і В-лімфоцитів;
  • захищає клітини від несприятливих впливів.

Як застосовувати?

Для профілактики: по 1/3 чайної ложки 4 десь у день.

При гострому отруєнні: від 1 чайної ложки до 1 столової ложки кожні 2:00 до поліпшення стану.


Характеристика

Призначення: біосорбент
Категорія: очищення організму
Тип застосування: за рекомендацією лікаря або для зняття інтоксикації при гострих отруєннях
Вік: 3+
Форма випуску: порошок, 50 г
Пакування: пластикова банка
Класифікація: БАД (біологічно активна добавка)
Натуральні компоненти: висушений екстракт клітинних стінок біомаси плодових тіл вищих базидіальних грибів
Умови зберігання: зберігати в сухому прохолодному і недоступному для дітей місці у щільно закритій упаковці
Країна виробника: Україна
Строк придатності: 24 місяці

Склад

Склад продукту: висушений екстракт клітинних стінок біомаси плодових тіл вищих базидіальних грибів на основі натуральних грибних біополімерів: хітину, бета-1,6-глюканів і меланінів.

 Харчова цінність, в 100 г: білки  0 жири  0 вуглеводи (засвоювані глюкани)  16,6 хітин  58,1 меланіни  8,3 Калорійність, в 100 г: 66,4 ккал/277,8 кДж


Ефективність природного біосорбенту «Мікотон» обумовлена дією його компонентів:

Хітин – біосорбент широкої, але вибіркової дії. Це єдиний природний біополімер, що містить у своїй молекулі атоми азоту, завдяки яким він має унікальні сорбційні властивості – поглинає токсини та важкі метали, але не виводить основні натуральні мікроелементи й не порушує мінеральний обмін. Хітин, пов'язуючи практично всі важкі метали, радіонукліди та токсичні речовини, не виводить важливі для організму елементи: калій, кальцій, натрій, магній, амінокислоти, цукор тощо.

В-глюкан – одна з найпотужніших природних речовин, що коригує імунітет людини. Сприяють нормалізації рівня Т- і В-лімфоцитів та значному поліпшенню фагоцитозу. Фагоцитоз – це процес, при якому спеціальні клітини крові й тканин організму (фагоцити) захоплюють і перетравлюють збудників інфекційних захворювань і відмерлі клітини.

Меланіни є найефективнішими біологічними захисниками клітин від несприятливих зовнішніх і внутрішніх впливів. Меланіни найсильніші антиоксиданти. Завдяки наявності у своїх молекулах великої кількості парамагнітних центрів, меланіни здатні нейтралізувати вільні радикали, що виникають в живій клітині під дією проникаючої радіації, ультрафіолетового випромінювання, різних токсинів і ферментів хвороботворних бактерій. Грибні меланіни, на відміну від меланінів тваринного походження, не викликають побічних ефектів. Частково всмоктуючись у шлунково-кишковому тракті, меланіни розносяться кров'ю по організму і захищають живі клітини від руйнівної дії вільних радикалів.

Застосування

Рекомендації щодо застосування: як дієтичну добавку для загального оздоровлення організму, а також для зняття інтоксикації при гострих отруєннях.

Рекомендовані дози для загального оздоровлення організму:

 1-ий тиждень  По 1/4 - 1/3 чайної ложки 4 рази на день 2-ий і 3-ій тиждень  По 1/2 чайної ложки 4 рази на день В подальшому  По 1 чайній ложці 4 рази на день

Рекомендовані дози при гострому отруєнні: від 1 чайної ложки до 1 столової ложки (залежить від віку і важкості стану) кожні 2 години до поліпшення стану.

Спосіб вживання: необхідну кількість порошку розмішати в 50 мл кип'яченої води й відразу випити. Приймати за пів години до прийому їжі. При прийомі фармацевтичних препаратів Мікотон вживають за 2 години до прийому лікарського препарату або через 2 години після його прийому.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість продукту. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3