Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Пробники продукції

Денний аква-флюїд для обличчя 30+ (пробник)
Уточніть ціну
Модель:
Ніжний засіб для догляду за шкірою обличчя.Глибоко зволожує та уповільнює процеси старіння; Стимулює природні процеси оновлення шкіри; Розгладжує мікрорельєф шкіри та сприяє омолодженню; Позбавляє слідів стресу та перевтоми; Поліпшує колір обличчя, відновлює красивий та сяючий зовнішній вигляд; ..
0.00 грн.
Ліфтинг-крем денний 40+ (пробник)
Уточніть ціну
Модель:
Глибоко зволожує та живить шкіру, відновлює її пружність.Відновлює пружність шкіри та надає овалу обличчя чітких контурів. Стимулює природні процеси відновлення клітин та сприяє утворенню природного колагену. Ефективно зменшує глибокі статичні та мімічні зморшки. Глибоко зволожує і живить шкіру ..
0.00 грн.
Нічний крем-сорбет 30+ (пробник)
Уточніть ціну
Модель:
Ніжний засіб для догляду за шкірою обличчя. Інтенсивно живить та відновлює природні процеси оновлення клітин.Інтенсивно живить і глибоко зволожує шкіру. Ефективно бореться з першими зморшками та ознаками старіння. Відновлює природні процеси відновлення клітин. Розгладжує мікрорельєф шкіри та спр..
0.00 грн.
Регенеруючий нічний крем 40+ (пробник)
Новый Уточніть ціну
Модель:
 Активує процеси оновлення та регенерації шкіри обличчя. Інтенсивно живить і зволожує.Покращує рельєф і структуру шкіри обличчя. Стимулює природні процеси відновлення та регенерації клітин. Сприяє виробленню природного колагену. Інтенсивно живить і глибоко зволожує шкіру. Збагачує шкіру віт..
0.00 грн.
Сироватка «Мульти-Актив» (пробник)
Новый Уточніть ціну
Модель:
Має легку текстуру, що легко поглинається. Вирівнює тон та надає шкірі сяючого вигляду. Ідеально підходить для всіх ділянок шкіри, зокрема й для зони навколо очей.Інтенсивно зволожує, живить і освіжає шкіру, наповнює її енергією. Підвищує еластичність і пружність. Має омолоджуючий ефект – ..
0.00 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3