Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Магній В6 Баланс

Магній В6 Баланс
Магній В6 Баланс
Що робить?підвищує стресостійкість; сприяє покращенню розумової працездатності; повертає стан емоційного комфорту; усуває або зменшує дефіцит магн..
249.00 грн.
 • Наличие: В наличии
 • Модель:
 • Артикул: 9203591

Що робить?

 • підвищує стресостійкість;
 • сприяє покращенню розумової працездатності;
 • повертає стан емоційного комфорту;
 • усуває або зменшує дефіцит магнію та вітаміну В6 у вигляді м'язових судом та відчуття поколювання у м'язах.

Як працює?

 • гальмує процеси збудження в центральній нервовій системі та знижує чутливість організму до зовнішніх стресових впливів;
 • бере участь у синтезі ацетилхоліну, чим позитивно впливає на підвищення розумової працездатності та покращує пам'ять;
 • знижує артеріальний та внутрішньочерепний тиск;
 • сприяє розслабленню м'язових волокон.

Як застосовувати?

По 1 капсулі 2 рази на день.


Характеристика

Призначення: поліпшення пам’яті
Категорія: для нервової системи
Тип застосування: за рекомендацією лікаря або для підвищення стресостійкості, поліпшення пам’яті та розумової працездатності
Вік: 6+
Форма випуску: 60 капсул по 0,5 г
Пакування: пластикова банка
Класифікація: БАД (біологічно активна добавка)
Натуральні компоненти: магній, вітамін В 6, лецитин
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, за температури від 2°С до 25°С та відносній вологості повітря не вище 70%
Строк придатності: 24 місяці з дати виробництва
Країна виробника: Україна

Склад  Компоненти в одній капсулі:   Одна капсула містить:   % DV  магнію (магнію цитрат)   73 мг (458 мг)   18%  лецитин   40 мг   *  вітамін В6 (піридоксин)   1,5 мг   50%  Склад оболонки капсули: желатин


% DV – добова норма.

Магній – життєво важливий мікроелемент, кофактор близько 300 ферментів, необхідний на всіх етапах синтезу білкових молекул, амінокіслот, триптофана, гема (компонент гемоглобіну), деяких гормонів. Більш ніж половина магнію, що міститься в організмі, знаходиться саме в кістках, решта – розподіляється між м'язами та внутрішніми органами. Магній сприяє розслабленню м’язових волокон (м’язів судин і внутрішніх органів), додатковий прийом магнію при його дефіциті забезпечує антиаритмічний, антиішемічний ефекти, сприяє зменшенню артеріального та внутрішньочеревного тиску. Магній називають «натуральним антистресовим фактором» завдяки здатності гальмувати процеси збудження в центральній нервовій системі та знижувати чутливість організму до зовнішніх стресових впливів. Магній має важливе значення для організму жінок: при вагітності та грудному вигодовуванні та для полегшення фізичних та психологічних проявів передменструального синдрому, зменшення менструального болю. Недостатній рівень магнію в організмі може спостерігатися при порушенні режимів харчування (дієта), при збільшенні потреб у магнії або при дисбалансі надходження, метаболізму та виведення магнію (наприклад, при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, при стресі, у період вагітності, при застосуванні діуретиків). Про недостатність магнію в організмі можуть свідчити: підвищена збудливість, роздратованість, тривожність, що проявляється шлунково-кишковими спазмами або посиленим серцебиттям (за відсутності серцевих захворювань), м’язові судоми, слабкість, незначні порушення сну, відчуття поколювання в м’язах. Додатковий прийом магнію може допомогти зменшити або усунути ці симптоми.

Піридоксин (вітамін В6) відіграє важливу роль в обміні речовин та багатьох метаболічних процесах: синтез та транспортування амінокислот, гемоглобіну, простагландинів, сприяє перетворенню фолієвої кислоти в її активну форму, стимулює гемопоез та ін. Вітамін В6 бере участь у процесах жирового обміну: покращує використання ненасичених жирних кислот, знижує рівень холестерину та ліпідів у крові. Піридоксин необхідний для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи: приймає участь у синтезі нейромедіаторів: серотоніну, глютамінової кислоти, ГАМК, а також синтезу та трофіки мієлінової оболонки периферичного нерву та аксону. Недостатність вітаміну В6 призводить до розвитку нейром’язової дистрофії, судом і може розвиватися в результаті лікування деякими протитуберкульозних препаратами, що незбалансованому харчуванні або тривалій антибіотикотерапії. Вітамін В6 покращує засвоєння магнію зі шлунково-кишкового тракту та його проникнення в клітини, сприяє його фармакологічним ефектам. Потреба у вітаміні В6 задовольняє продуктами харчування; частково він синтезується також мікрофлорою кишечника. Симптоми недостатності вітаміну, у тому числі – себорейний дерматит, мікроцитарна анемія, симптоми депресії та сплутаність свідомості можуть бути скореговані шляхом додаткового споживання піридоксину.
Лецитин представляє собою комплекс фосфоліпідів (фосфатидилхолін, фосфатидилсерин і фосфатидилінозитол) і є найважливішим структурним компонентом оболонок всіх клітин організму, забезпечує їх бар’єрну функцію, текучість, цілісність та здатність протистояти процесам перекисного окислення ліпідів. Особливо багаті фосфатидилхоліном мембранні структури печінки та головного мозку і саме для цих органів лецитин має виключне значення. Лецитин бере участь у синтезі ацетилхоліну, чим пояюснюють його здатність позитивно впливати на підвищення психічної працездатності та вполіпшення пам'яті. Крім того, він необхідний для синтезу мієлину (оболонки периферичного нерва), що сприяє покращенню нервової провідності. Лецитин збільшує розчинність холестерину та сприяє утворенню атеросклеротичних бляшок, сприяє нормалізації процесів тканинного дихання.

Застосування

Рекомендації до споживання: як додаткове джерело магнію, вітаміну В6 та лецитину з метою нормалізації функціонального стану нервової системи при незбалансованому харчуванні або за підвищеної потреби в магнії та вітаміні В6: при негативному впливі довкілля, надмірних фізичних і психічних навантаженнях, вагітності, при підвищеній втомлюваності або слабкості, порушеннях сну, дратівливості, підвищеній збудливості, тривожності, м'язових судомах, відчутті поколювання в м'язах.

Спосіб вживання: дорослим та дітям від 6 років по 1 капсулі 2 рази на день за 30 хвилин до їжі. Термін вживання – 30 днів. За необхідності, курс можна повторити двічі-тричі на рік.

Протипоказання: підвищення чутливості до будь-якого з компонентів, дитячий вік до 6 років. Тяжка ниркова недостатність, гіпермагніємія, гіпервітаміноз В6, атріовентрикулярна блокада, тяжка артеріальна гіпотензія. Одночасне застосування з леводопою.

Застереження щодо застосування: не слід використовувати як заміну повноцінному раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Не є лікарським засобом. Перед вживанням рекомендовано отримати консультацію лікаря. Вагітним жінкам та жінкам в період грудного вигодовування вживання можливе виключно за призначенням лікаря.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3