Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Діабаланс

Діабаланс
Уточніть ціну
Діабаланс
Що робить?сприяє нормалізації метаболізму; зменшує шкоду, заподіяну високим рівнем цукру крові; знижує ризик ускладнень цукрового діабету; зменшує..
0.00 грн.
 • Наличие: В наличии
 • Модель:
 • Артикул: 9203502

Що робить?

 • сприяє нормалізації метаболізму;
 • зменшує шкоду, заподіяну високим рівнем цукру крові;
 • знижує ризик ускладнень цукрового діабету;
 • зменшує потребу в синтетичних протидіабетичних препаратах.

Як працює?

 • зменшує всмоктування глюкози та ліпідів у кишечнику;
 • покращує утилізацію глюкози клітинами та таким чином зменшує прояви глікемії;
 • пригнічує поглинання вуглеводів із кишечника;
 • знижує рівень глюкози в крові після їди;
 • впливає на рецептори мови, знижуючи смакові відчуття, тим самим пригнічує апетит і потяг до солодкого.

Як застосовувати?

По 1 капсулі 2 рази на день.


Характеристика

Призначення: для нормалізації рівня глюкози крові та метаболічних процесів
Тип застосування: за рекомендацією лікаря або для поліпшення контролю глюкози крові та нормалізації метаболічних процесів
Вік: 12+
Форма випуску: 60 капсул по 0,45 г
Пакування: пластикова банка
Класифікація: БАД (біологічно активна добавка)
Натуральні компоненти: екстракти: пагонів і листя чорниці, листя джимнеми лісової, лушпиння квасолі, коренів салації сітчастої, топінамбура; вітаміни Н2, Е, В1, В6, β-каротин, С, В 9, В3; хром, селен, цинк.

Склад

Склад: Екстракти: пагонів і листя чорниці – 50 мг, листя джимнеми лісової, (25% джимнемової кислоти) – 50 мг, лушпиння квасолі – 100 мг, коренів салації сітчастої – 100 мг, топінамбуру – 50 мг; вітаміни: Н2 (біотин) – 20 мкг, Е (токоферолу ацетат) – 15 мг, В1 (тіамін) – 0,8 мг, В6 (піридоксин) – 1,5 мг, β-каротин (провітамін А) – 20 мкг, С (аскорбінова кислота) – 60 мг, В 9 (фолієва кислота) – 200 мкг, В3 (РР, нікотинова кислота) – 8 мг; хрому піколінат – 40 мкг, селен з неактивних дріжджів «Goldсell» у вигляді селенометіоніну – 25 мкг, цинку бісгліцинат – 2,5 мг.

Пагони та листя чорниці містять дубильні речовини пірокатехінового ряду, флавоноїди (кверцетин, ізокверцитрин, ізокверцетин), тритерпенові кислоти (урсолова тощо), сапоніни, фенолокислоти (хінна, хлорогенова), глікозид арбутин, міртилін, аскорбінову кислоту, каротиноїди.
Глікозид міртилін чинить інсуліноподібну дію. Екстракт листя чорниці демонструє гіпоглікемічний, гіполіпідемічний ефекти, сприяє зменшенню оксидантного стресу та допомагає затримувати прогресування ускладнень ЦД, зокрема катаракти. Листя чорниці чинять сечогінну, жовчогінну, протизапальну (при діареї, ентероколіті) та загальнозміцнювальну, детоксикаційну, полівітамінну, антианемічну та в’яжучу дії.
Джимнема лісова (листя) – рослина родом з Індії (Шрі Ланка), традиційно застосовується в аюрведичній медицині через здатність знижувати рівень глюкози в крові не лише при цукровому діабеті (ЦД) 2-го типу, але й при ЦД 1-го типу. Основна діюча речовина - джимнемова кислота посилює продукцію інсуліну, блокує абсорбцію глюкози в ШКТ, впливає на рецептори язика, знижуючи смакові відчуття, тим самим пригнічує апетит і потяг до солодкого.
Лушпиння квасолі – містить аргінін, аспарагін, бетаїн, лізин, триптофан, тирозин, лейцин, холін, вітаміни В1, В2, С, РР, каротин, геміцелюлоза (45–50 %), мінеральні речовини, мікроелементи (хром, кремній, мідь, кобальт). Лушпиння квасолі знижує рівень глюкози крові завдяки здатності зменшувати кишкову абсорбцію вуглеводів та властивості пригнічувати активність кишкової альфа-глюкозидази за відсутності будь-яких ознак токсичності. Також лушпиння квасолі чинить судинорозширювальну, антибактеріальну дії, містить ефективну сечогінну речовину (аргінін), справляє репаративний, протизапальний, протиалергічний ефекти.
Салація сітчаста (коріння) завдяки салацинолу, коталанолу, понкоранолу і мангіферину у складі виявляє антидіабетичні властивості – пригнічує поглинання вуглеводів з кишківника, знижує рівень глюкози в крові після прийому їди та сприяє нормалізації цукру крові та глікованого гемоглобіну (HbA1). Крім того, мангіферин має виражені антиоксидантні властивості. Діючі компоненти салації, в тому числі катехіни зеленого чаю (епікатехін і епігаллокатехін), пригнічують ферменти панкреатичну ліпазу і ліпопротеїнліпазу і знижують всмоктування ліпідів з кишечника у кров, таким чином сприяють нормалізації ліпідів крові.
Топінамбур містить особливий комплекс вуглеводів, що складається з фруктози та її полімерів: фруктоолігосахаридів та інуліну. Інулін топінамбуру виявляє властивості активного сорбенту, здатного зв'язувати та виводити з організму велику кількість токсичних і баластних речовин, що потрапляють всередину з їжею або утворюються в кишечнику за відсутності інсуліну, що особливо важливо при діабеті. Топінамбур стимулює рухову активність шлунково-кишкового тракту (моторику і перистальтику), має виражену жовчогінну дію, підсилює кровопостачання слизової оболонки всіх відділів шлунково-кишкового тракту, а також підшлункової залози.
Хрому піколінат, з одного боку, підсилює чутливість клітин до інсуліну і підвищує його активність, з іншого - підсилює чутливість клітин до інсуліну і, таким чином, покращує утилізацію глюкози клітинами. Піколінат хрому також сприяє скороченню вмісту жиру в організмі.
Вітаміни беруть участь у всіх процесах обміну речовин, підвищуючи стійкість організму до несприятливих зовнішніх факторів, а недостатнє надходження або засвоєння (притаманно при діабеті) вітамінів і мінеральних речовин – це один з факторів ризику серйозних ускладнень, таких, як ретинопатія (ураження судин сітківки) і полінейропатія (враження нервів) та ураження судин нирок.

Застосування

Рекомендації до споживання: як джерело біологічно активних речовин рослинного походження, комплексу вітамінів і мінералів. Сприяє нормалізації вуглеводного і ліпідного обміну (зокрема нормалізації рівня цукру крові при цукровому діабеті 2-го типу), підтримці функціонального стану серцево-судинної системи, підвищення витривалості та поліпшення загального стану організму. 

Спосіб вживання: дорослим і дітям з 12 років по 1 капсулі 2 рази на добу за 30 хвилин до прийому їди. Курс прийому 1-3 місяці. 

Протипоказання: діти до 12 років, вагітні та жінки в період лактації, індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Застереження щодо застосування: не слід перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання, не варто використовувати, як заміну повноцінному харчуванню. Не є лікарським засобом. Перед вживанням рекомендована консультація лікаря.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3