Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Фітойод Баланс

Фітойод Баланс
Новый
Фітойод Баланс
Що робить?покращує емоційний стан, розумову та фізичну працездатність; служить додатковим джерелом цинку та селену з високим ступенем засвоюваност..
229.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель:
  • Артикул: 9202995

Що робить?

  • покращує емоційний стан, розумову та фізичну працездатність;
  • служить додатковим джерелом цинку та селену з високим ступенем засвоюваності їх організмом;
  • сприяє профілактиці йододефіциту.

Як працює?

  • ефективно підтримує обмін йоду в організмі, завдяки наявності селену та цинку;
  • гармонізує функції щитовидної залози та регулює гормональний баланс;
  • захищає організм та щитовидну залозу зокрема від руйнівної дії вільних радикалів та несприятливих факторів навколишнього середовища.

Як застосовувати?

По 1 капсулі 1 раз на день.


Характеристика

Призначення: для щитовидної залози
Категорія: вітаміни та мінерали
Тип застосування: за рекомендацією лікаря або як додаткове джерело йоду
Вік: 12+
Вид: капсули
Пакування: пластикова банка
Класифікація: БАД (біологічно активна добавка)
Натуральні компоненти: екстракт ламінарії, екстракт топінамбура, порошок ламінарії
Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла місці, за температури від 5°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 70%. Зберігати в недоступному для дітей місці
Країна виробника: Україна
Строк придатності: 12 місяців

Склад Компоненти в одній капсулі:  Одна капсула містить:  % DV екстракт топінамбуру  245 мг  * ламінарії порошок  100 мг  * екстракт ламінарії (150 мкг природного йоду)  15 мг  100% цинк (бісгліцинат)  6 мг  40% селен с неактивних дріжджів «Goldсell»  40 мкг  57% Склад оболонки капсули: желатин Поживна цінність, в 100 г: білки  87,2 г жири  0,4 мг вуглеводи  0,7 г Калорійність, в 100 г: 1485,32 кДж (355 ккал).


% DV — добова норма.

Екстракт ламінарії містить йод в природній органічній формі, а також біологічно активні речовини, що допомагають цей йод засвоїти. Йод не синтезується в організмі та повинен надходити з їжею. Він є необхідним структурним компонентом гормонів щитоподібної залози: тироксину – Т4 і трийодтироніну – Т3. Фізіологічна роль тироксину і трийодтироніну, основою утворення яких є йод, дуже велика: контроль за інтенсивністю основного обміну, вплив на водно-сольовий, жировий і вуглеводний обміни. Гормони щитоподібної залози впливають на фізичний і психічний розвиток людини, на діяльність серцево-судинної системи й печінки, беруть участь в регуляції діяльності центральної нервової системи. Хронічний дефіцит йоду призводить до розростання тканини залози й зміни її функціональних можливостей.
Селен – потужний антиоксидант, захищає нашу імунну систему, підвищує опірність організму до вірусів і бактерій. Запобігає утворенню вільних радикалів, що руйнують наші клітини, і зменшує їх кількість в організмі. Сприяє профілактиці запалень, ендокринних і серцево-судинних захворювань. Уповільнює старіння організму. Особлива роль відводиться селену в метаболізмі йоду, тому що селен є складовою частиною ферменту – Se-залежної дейодінази, яка відповідає за перетворення тироксину в його активну форму. Дефіцит селену супроводжується недостачею зазначеного ферменту і, як наслідок, незавершеністю обміну йоду. Таким чином, йод і селен метаболічно тісно пов'язані між собою – йод в організмі повноцінно не функціонує без селену. Селен також захищає щитоподібну залозу від руйнівної дії вільних радикалів, яка може призвести до гіпотиреозу і ряду інших серйозних захворювань. Селен захищає клітини від таких отруйних металів, як свинець, платина і ртуть. Він зв'язується з металами, роблячи їх інертними та нешкідливими.
Цинк – це найважливіший мікроелемент для організму людини. Він активізує широкий спектр біохімічних реакцій, відповідальних за процеси росту і розвитку організму, загоєння ран, синтез гормонів, зменшення запальних реакцій. Важливий для правильного поділу клітин. Бере участь у всіх видах обміну, входить до складу генетичного апарату клітини. Цинк бере активну участь у переробці жирних кислот, впливаючи тим самим на процеси відновлення шкіри. Додатково цей елемент регулює гормональний баланс і вироблення речовин усередині шкіри, які перешкоджають появі вугрів і акне. Цинк допомагає йоду краще всмоктуватися.
Екстракт топінамбура багатий амінокислотами, інулін, містить комплекс цінних мінеральних елементів: заліза, марганцю, магнію, цинку, кремнію та інших. Сприяє швидкому засвоєнню селену, покращує обмін речовин, допомагає виводити з організму токсини, радіонукліди, солі важких металів.
Порошок ламінарії містить йод в легкозасвоюваній формі та альгінати. Альгінати є природними сорбентами, завдяки чому відбувається зв'язування і виведення токсичних речовин, важких металів і радіонуклідів з організму.

Застосування

Рекомендовані дози: дорослим та дітям старше 12 років по 1 капсулі 1 раз на добу, під час або після їди, запиваючи водою. Курс прийому – 1-3 місяці.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, діти до 12 років. Вагітним жінкам та жінкам, які годують грудьми, прийом продукту можливий після додаткового узгодження з лікарем.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3