Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Слім Дієт формула спалювання жирів

Слім Дієт формула спалювання жирів
Новый Уточніть ціну
Слім Дієт формула спалювання жирів
Що робить?зменшує всмоктування глюкози та жирів у кишечнику; допомагає худнути без дієт та виснажливих тренувань; сприяє танення раніше накопичено..
0.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель:
  • Артикул: 9203501

Що робить?

  • зменшує всмоктування глюкози та жирів у кишечнику;
  • допомагає худнути без дієт та виснажливих тренувань;
  • сприяє танення раніше накопиченого жиру.

Як працює?

  • перешкоджає всмоктування харчових вуглеводів та знижують рівень глюкози в крові;
  • пригнічують ферменти панкреатичного ліпазу та ліпопротеїнліпазу, та знижують всмоктування ліпідів, чим сприяють нормалізації ліпідів крові;
  • знижує апетит та масу тіла шляхом зменшення жирових відкладень.

Як застосовувати?

По 1 капсулі 3 рази на день.


Характеристика

Призначення: схуднення
Категорія: контроль ваги
Тип застосування: за рекомендацією лікаря або в комплексних програмах зниження надмірноі маси тіла
Вік: 14+
Форма випуску: 90 капсул по 0,45 г
Пакування: пластикова банка
Класифікація: БАД (біологічно активна добавка)
Натуральні компоненти: екстракти: коренів салації сітчатої, гарцинії камбоджійської, міждолькових волокон грейпфрута; хрому піколінат
Країна виробника: Україна
Строки придатності: 24 місяці

Склад

Склад: екстракти: коренів салації сітчатої – 200,00 мг (mg), гарцинії камбоджійської – 200,00 мг (mg), міждолькових волокон грейпфрута – 50,00 мг (mg); хрому піколінат – 0,05 мг (mg).

Екстракт коренів Салації сітчатої (Salacia reticulata), рослини, яка росте в Індії та на Шрі-Ланці, традиційно застосовується в аюрведичній медицині при лікуванні діабету, а в Японії використовується як харчова добавка для запобігання розвитку діабету та ожиріння. Діючі речовини в складі Салаціі (мангіферин, салацінол, коталанол і понкоранол) є інгібіторами ферменту α-глюкозидази в кишечнику, перешкоджають всмоктуванню харчових вуглеводів і знижують рівень глюкози в крові. Крім того, мангіферин має виражені антиоксидантні властивості. Діючі компоненти Салації, в тому числі катехіни зеленого чаю (епікатехін і епігаллокатехін), пригнічують ферменти панкреатичного ліпазу і ліпопротеїнліпазу, і знижують всмоктування ліпідів, чим сприяють нормалізації ліпідів крові. Салація придушує поглинання тригліцеридів адипоцитами, виявляє жироспалювальні властивості, підвищує швидкість метаболізму, що сприяє зниженню надмірної маси тіла в комплексних програмах зниження ваги.
Екстракт Гарцинії камбоджійської (Garcinia cambogia) – вічно зелена тропічна рослина, розповсюджена в Африці, Азії та Індії зобов'язана своїми властивостями основній діючій речовині – гідроксилимонній кислоті (ГЛК). ГЛК здатна зменшувати концентрацію в крові лептину – гормону, який виробляється жировими клітинами та бере участь в процесах регуляції енергетичного обміну і маси тіла (чим більше жирової тканини в організмі, тим, більша кількість лептину). ГЛК пригнічує дію ферментів, відповідальних за синтез жирів з вуглеводів (цукрів і крохмалю), що надходять з їжею та підсилює утворення глікогену з вуглеводів, замість того, щоб вуглеводи перетворювались на жири. Блокуючи утворення жиру зі споживаних вуглеводів, ГЛК створює умови для витрачання як джерело енергії та раніше накопичених жирових відкладень, особливо інтенсивно під час фізичних вправ. Таким чином, застосування екстракту Гарцинії супроводжується пригніченням ліпогенезу (збільшення жирової тканини), зниженням утворення холестерину (ХС) і жирних кислот, збільшенням вироблення глікогену в печінці, зниженням апетиту і зниженням маси тіла шляхом зменшення жирових відкладень.
Екстракт міждолькових волокон грейпфрута (Citrus paradisi, Grapefruit) багатий залізом, кальцієм, калієм, мінеральними солями, вітамінами С, D, P, B, містить пігменти - бета каротин та лікопін, біофлавоноїди – гесперидин, нарінгін, кверцетин та інші. Речовини, що містяться в грейпфрутах, можуть сприяти активації клітинної регенерації, а також сприяти профілактиці серцево-судинних захворювань, ревматоїдного артриту, контролю маси тіла, профілактиці злоякісних новоутворень. Нарінгін пригнічує активність кишкової α-глюкозидази, тим самим затримуючи абсорбцію вуглеводів у кишечнику, що призводить до значного зниження рівня глюкози в крові після їжі. Організм починає витрачати накопичені раніше жири для утворення енергії й таким чином, втрачати зайву вагу. Нарінгенін сприяє зниженню вмісту ліпідів у плазмі, має здатність впливати на метаболізм жирних кислот, знижує накопичення ліпідів у печінці та тим самим запобігає розвитку жирової інфільтрації печінки.
Хрому піколінат це з'єднання хрому і піколінової кислоти. Хром – природний мікроелемент, який міститься в багатьох продуктах харчування, наприклад, в м'ясі, домашній птиці, рибі та хлібі з висівками. Щоденна його норма в організмі становить 50-200 мкг, однак хром дуже погано засвоюється, тому хрому полегшують засвоєння із застосуванням піколінової кислоти. Особливість піколінату хрому полягає в тому, що він стимулює активність інсуліну, сприяючи тим самим метаболізму глюкози та жирів. Низький вміст хрому в організмі в порівнянні з його фізіологічною нормою може призводити до порушень в засвоєнні глюкози та зниженні чутливості клітин до інсуліну. Хром здатний впливати на гомеостаз сироваткового холестеролу і запобігає тенденції до його зростання зі збільшенням віку. Піколінат хрому допомагає позбутися нав'язливого почуття голоду, сприяє скороченню вмісту жиру в організмі, а також покращує працездатність і підвищує життєву енергію. Вважається також, що додаткове споживання піколінату хрому дозволяє наростити м'язову масу.

Застосування

Рекомендації до споживання: як дієтичну добавку до раціону харчування, як джерело біологічно активних речовин рослинного походження і хрому з метою сприяння загальному зміцненню організму, нормалізації обмінних і метаболічних процесів в організмі, активізації утилізації жирів і пригнічення ліпогенезу, нормалізації рівня холестерину і цукру в крові, для покращення контролю апетиту і зниження надмірної ваги в комплексних програмах загального оздоровлення. 

Спосіб вживання: дорослим і дітям з 14 років приймати по 1 капсулі 3 рази на добу за 30 хвилин до прийому їжі. Рекомендований курс прийому 1-3 місяці. 

Протипоказання: діти до 14 років, вагітні та жінки в період лактації, індивідуальна чутливість до компонентів продукту. 

Застереження щодо застосування: не слід перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати, як заміну повноцінному харчуванню. Не є лікарським засобом. Перед вживанням рекомендовано отримати консультацію лікаря. 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Мітки: Схуднення
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3