Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Кальцій морський + D3 формула з коралових водоростей

Кальцій морський + D3 формула з коралових водоростей
Уточніть ціну
Кальцій морський + D3 формула з коралових водоростей
Що робить?відновлює міцність кісток та зубів; сприяє зрощенню кісток при переломах та прискорює одужання; запобігає розвитку остеопорозу; зміцнює ..
0.00 грн.
 • Наличие: В наличии
 • Модель:
 • Артикул: 9203701

Що робить?

 • відновлює міцність кісток та зубів;
 • сприяє зрощенню кісток при переломах та прискорює одужання;
 • запобігає розвитку остеопорозу;
 • зміцнює м'язову тканину;
 • відновлює фізіологічні функції шкіри.

Як працює?

 • бере участь у ключових фізіологічних та біохімічних процесах клітини;
 • служить одним з універсальних вторинних посередників усередині клітин і регулюють різні внутрішньоклітинні процеси — м'язове скорочення, екзоцитоз, у тому числі секрецію гормонів і нейромедіаторів;
 • бере участь у процесах згортання крові.

Як застосовувати?

По 1-2 капсули 2 рази на день під час їжі. Для кращого засвоєння кальцію рекомендовано запивати склянкою апельсинового соку.


Характеристика

Призначення: для здоров’я кісток, суглобів і зубів
Категорія: здорові кістки та зуби
Застосування: за рекомендацією лікаря або для профілактики остеопорозу, зміцнення зубів і кісток
Стать: чоловіча/жіноча
Вік: 6+
Форма випуску: 60 капсул по 0,45 г (g) (±5%)
Пакування: пластиковий контейнер
Класифікація: БАД (біологічно активна добавка)
Активні компоненти: порошок Lithothamnium calcareum, екстракт ацероли, вітамін D3
Країна виробника: Україна
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, за температури від 5°С до 25°С та відносній вологості повітря не вище 70%
Строк придатності: 24 місяці

Склад Компоненти в одній капсулі:  Одна капсула містить:  % DV порошок червоної коралової водорості Lithothamnium calcareum  400 мг (166 мг іону кальцію) (8 мг іону магнію)  16,6% (Са) 0,5 % (Mg) екстракт ацероли (вітамін С)  50 мг  13% вітамін D3 (холікальциферол)  5 мкг (200 МО)  50% Склад оболонки капсули: желатин


% DV – добова норма.

Порошок Lithothamnium calcareum, використаний у продукті «Кальцій морський + D3 формула» отримують зі скаменілих червоних коралових морських водоростей з екологічно чистого регіону Франції. Lithothamnium calcareum є природним джерелом кальцію карбонату (до 80% маси), магнію (до 15% маси), містить залізо, мідь, цинк, селен, калій, фосфор, вітаміни та амінокислоти (всього близько 30 органічних мінералів) та не містить важких металів або інших шкідливих для людини речовин.

Кальцій (Lithothamnium calcareum) – важливий будівельний елемент кісток, волосся, нігтів і зубів. Кальцій необхідний для скорочення м’язів, передачі нервового імпульсу, бере участь у процесах згортання крові, входить до складу ядра і мембран клітин, має антиалергічну та протизапальну дію, активує ряд ферментів і гормонів, сприяє виведенню з організму солей важких металів і радіонуклідів.
Додаткове споживання кальцію і вітаміну D3 (холекальциферол) протидіє підвищенню рівня паратиреоїдного гормону (ПТГ), що виникає внаслідок дефіциту кальцію і спричиняє посилення резорбції кісток.
Особливо важливо отримувати достатньо кальцію малюкам до 1 року, дітям у віці 5-7 років та в підлітковий період, коли дитина інтенсивно росте для побудови щільності кісток. Дорослим додатковий прийом кальцію також необхідний. Особливо жінкам в період вагітності та після неї. Дорослим в період 30-річчя і після 50-ти років для профілактики остеопорозу та зміцнення зубів.

Вітамін D3 (холекальциферол) – це природна форма вітаміну D, що утворюється у тварин і людей. У порівнянні з вітаміном D2 його активність вище на 25%. Вітамін D3 необхідний для функціонування паращитовидних залоз, кишечнику, нирок і кісткової системи, також він бере участь в правильному обміні кальцію, регулює імунні реакції та навіть ріст волосся. Низький рівень вітаміну D може розглядатися, як незалежний предиктор формування та прогресування ожиріння, що веде до інсулінорезистентності та цукрового діабету (ЦД) ІІ типу. Вітамін D3 відіграє істотну роль в абсорбції кальцію і фосфатів з кишечнику, у транспорті мінеральних солей і в процесі кальцифікації кісток, регулює виведення кальцію і фосфатів нирками. Вітамін D3 також впливає на продукування в організмі лімфокінів, природних антибіотиків широкого спектра дії – каталіцидину і дефензину і тому необхідний для боротьби з інфекційними захворюваннями.

Екстракт ацероли, або барбадоської вишні, яка росте в Індії, Австралії, Південній і Центральній Америці, є джерелом природного вітаміну С. Він є потужним антиоксидантом, кофактором для біосинтетичних процесів і ген-регуляторних ферментів, модулятором як вродженої, так і адаптивної імунної системи. Накопичуючись у фагоцитарних клітинах, вітамін С посилює хемотаксис, фагоцитоз, генерацію реактивних форм кисню й антимікробну активність, апоптоз. Тому додаткове введення вітаміну С запобігає розвитку респіраторних інфекцій і є необхідним доповненням в програмах оздоровлення для профілактики та під час лікування респіраторних захворювань. Вітамін С активно бере участь при виробленні колагену, який є важливим структурним білком. З нього побудовані кровоносні судини, шкіра і сухожилля.

Застосування

Рекомендації щодо застосування: як джерело природного кальцію, вітамінів D3, С, для профілактики остеопорозу, зміцнення зубів і кісток. Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Спосіб застосування: дорослим та дітям від 6 років по 1-2 капсули 2 рази на день під час їжі. Для кращого засвоєння кальцію рекомендовано запивати склянкою апельсинового соку.

Термін застосування: 2-4 тижні. При необхідності курс оздоровлення можна повторювати 2-3 рази на рік.

Застереження: не слід перевищувати рекомендовану норму для щоденного застосування. Вагітним та жінкам в період лактації застосування можливе виключно за рекомендацією лікаря. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінному харчуванню. Не є лікарським засобом.

Протипоказання: діти до 6 років, підвищена чутливість до будь-якого з компонентів продукту. Гіперкальціємія, ниркова недостатність.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3