Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Набір «Міцний імунітет»

Набір «Міцний імунітет»
Уточніть ціну
Набір «Міцний імунітет»
Збалансована комплексна програма рекомендована для тих, хто хоче залишатися здоровим, бадьорим та життєрадісним не дивлячись на сезонні хвороби та п..
0.00 грн.
 • Наличие: В наличии
 • Модель:
 • Артикул: 9203792

Збалансована комплексна програма рекомендована для тих, хто хоче залишатися здоровим, бадьорим та життєрадісним не дивлячись на сезонні хвороби та пандемії! Складається з унікальних фітопрепаратів на основі рослинних екстрактів.

Програма «Міцний імунітет» – надійний та потужний захист! Достатнє надходження поживних речовин та вітамінів – основа міцного імунітету та можливостей організму протистояти вірусам та бактеріям.

Комплексна програма «Міцний імунітет» від Amrita сприятиме:

 • стимулюванню захисних сил організму;
 • створенню ефективного захисту проти вірусів;
 • поліпшенню загального самопочуття та надасть життєвої енергії.

Склад

Склад набору: «Анкарцин Optimum розчин» – 1 шт., «Цинк D3 Баланс» – 2 шт., «Імун Баланс» – 2 шт., «Антивір» – 2 шт.

«Анкарцин Optimum розчин» – основа програми. Забезпечує максимально гармонійне очищення і відновлення на рівні молекул в клітині!

«Цинк D3 Баланс» – збалансований комплекс цинку, кверцетину, вітамінів D3, С, Е для зменшення ризику ускладнень респіраторних вірусних інфекцій. Підсилює противірусний та антибактеріальний імунний захист. Зменшує ризик ускладнень вірусних або бактеріальних інфекцій. Ефективний в профілактиці вірусної пневмонії.

«Імун Баланс» – інноваційний комплексний активатор імунітету для підвищення опірності організму вірусної та бактерійної інфекції. Широкий спектр дії: антибактеріальна, противірусна та протигрибкова. Знижує ризик сезонних застуд. Прискорює одужання в разі інфікування і знижує ризик ускладнень.

«Антивір» – комплекс з противірусною активністю для прискорення одужання і профілактики ускладнень при інфекційних захворюваннях. Має антибактеріальну дію і зміцнює імунний захист організму. Посилює дію антибіотиків і ефективність основного курсу лікування. Зменшує інтоксикацію при застуді, інфекційних захворюваннях. Сприяє зниженню підвищеної температури тіла.

Застосування

Загальні рекомендації до інструкції для підтримки міцного імунітету: 

 • Займайтеся фізичними вправами. Це підвищує опірність дихальних шляхів, збільшує швидкість кровотоку, лімфодренажу, швидкість та силу імунних реакцій.
 • Слідкуйте за повноцінним сном. Під час сну відновлюються ресурси та працездатність, формуються нові високомолекулярні сполуки, синтезуються гормони, відновлюються клітини та м'язові волокна. Організм повністю оновлюється.
 • Харчуйтесь збалансовано, обов’язково додавайте до раціону овочі, фрукти, рибу.
 • Початковий* курс складається з таких продуктів: 

  Фітопродукти для програми Рекомендації Ранок День Вечір«Анкарцин Optimum розчин» згідно з інструкцією 1 1 1«Антивір» за 30 хвилин до їжі 2   2«Цинк D3 Баланс» під час їжі 1   1«Іммун Баланс» за 30 хвилин до їжі 1    

  * Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом.
     Для продовження курсу та отримання наступних результатів звертайтеся до вашого Wellness консультанта.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре
  Мітки: Рішення
  Модули для Opencart 2, Опенкарт 3