Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Набір «Радість руху»

Набір «Радість руху»
Уточніть ціну
Набір «Радість руху»
Збалансована комплексна програма рекомендована для тих, хто хоче підтримувати здоров’я суглобів та легкість руху незалежно від віку! Складається з у..
0.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель:
  • Артикул: 9203791

Збалансована комплексна програма рекомендована для тих, хто хоче підтримувати здоров’я суглобів та легкість руху незалежно від віку! Складається з унікальних фітопрепаратів на основі рослинних екстрактів.

Програма «Радість руху» природнім шляхом сприяє відновленню хрящової, кісткової та м'язової тканини.

Комплексна програма «Радість руху» сприяє:  

  • покращенню рухливості суглобів та всього опорно-рухового апарату;
  • зменшенню больового синдрому та оздоровленню після травм;
  • зміцненню загального стану хрящової тканини.

Склад

Склад набору: «Анкарцин Optimum раствор» – 1 шт., «Кальций Баланс» – 2 шт., «Сусталек Форте» – 1 шт., «Хондроэтин Форте» – 2 шт., «Арнізин крем для суглобів» – 2 шт.

«Анкарцин Optimum раствор» – основа програми. Забезпечує максимально гармонійне очищення і відновлення на рівні молекул в клітині!

«Кальций Баланс» – повноцінний комплекс кальцію з колагеном, вітамінами D3 та ацеролою (натуральним вітаміном С) для підвищення міцності кісток і зубів.

«Сусталек Форте» – для профілактики та в комплексному лікуванні запальних процесів в суглобах і м'язах. Сприяє регенерації хрящової тканини. Має протизапальну та знеболювальну дію. Забезпечує профілактику запальних реакцій з боку суглобів.

«Хондроэтин Форте» – для поліпшення стану суглобових тканин при дегенеративних-запальних захворюваннях опорно-рухового апарату. Гальмує розвиток вікових дегенеративних змін суглобового апарату. Позбавляє від набряків і запобігає розвитку ускладнень при травматичному пошкодженні суглобів.

«Арнізин крем для суглобів» – при запальних захворюваннях суглобів і травмах з метою зменшення болю і прискорення відновлення. Має знеболюючий ефект і протизапальну дію. Усуває набряки, гематоми та сприяє виведенню солей. Сприяє відновленню хрящової тканини.

Застосування

Загальні рекомендації до інструкції для збереження здоров'я суглобів:

  • слідкуйте за вагою. Кожен зайвий кілограм збільшує навантаження на колінні суглоби, в середньому в шість разів у порівнянні з нормою;
  • нормалізуйте раціон: для запобігання запаленню хрящової тканини їжте більше жирної риби, для збереження еластичності зв'язок – пийте більше чистої води. Вживайте більше продуктів, багатих кальцієм;
  • робіть щоденну гімнастику. Помірна активність допомагає зберегти гнучкість і здоров'я суглобів.


Початковий* курс складається з таких продуктів: 

Фітопродукти для програми Рекомендації Ранок День Вечір«Анкарцин Optimum розчин» розводити згідно з інструкцією, запити препарати, що входять в програму 1 1 1«Арнізин крем для суглобів» згідно з інструкцією 1   1«Хондроетин Форте» під час їжі 1   1«Кальцій Баланс» з колагеном+D3 за 30 хвилин до їжі 2 2 2«Сусталек Форте» за 30 хвилин до їжі 1   1

* Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом.
   Для продовження курсу та отримання наступних результатів звертайтеся до вашого Wellness консультанта.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Мітки: Рішення
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3