Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Селен Баланс + C та E

Селен Баланс + C та E
Новый
Селен Баланс + C та E
Що робить?виявляє антиоксидантну дію; сприяє зміцненню імунітету; покращує роботу щитовидної залози та обмінні процеси в шкірі.Як працює?запоб..
229.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель:
  • Артикул: 9203231

Що робить?

  • виявляє антиоксидантну дію;
  • сприяє зміцненню імунітету;
  • покращує роботу щитовидної залози та обмінні процеси в шкірі.

Як працює?

  • запобігає пошкодженню клітин та тканин вільними радикалами;
  • перешкоджає шкідливій дії ультрафіолету;
  • підвищує опірність організму до вірусів та бактерій.

Як застосовувати?

По 1 капсулі 1 раз на день.


Характеристика

Призначення: природний антиоксидант
Категорія: вітаміни та мінерали
Тип застосування: за рекомендацією лікаря або як природний антиоксидант
Вік: 12+
Форма випуску: 30 капсул по 0,4 г
Пакування: пластикова банка
Класифікація: БАД (біологічно активна добавка)
Натуральні компоненти: екстракт ацероли, екстракт топінамбура, селен з неактивних дріжджів
Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла місці, за температури від 5°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 70%. Зберігати в недоступному для дітей місці
Країна виробника: Україна
Строк придатності: 12 місяців

Склад Компоненти в одній капсулі:  Одна капсула містить:  % DV екстракт ацероли (вітамін С)  200 мг (50 мг)  50% екстракт топінамбуру  160 мг  * вітамін Е (токоферол ацетат)  7,5 мг  38% селен с неактивних дріжджів «Goldсell»  50 мкг  71% Склад оболонки капсули: желатин


% DV – добова норма.

Селен – потужний антиоксидант, захищає нашу імунну систему, підвищує опірність організму до вірусів і бактерій. Запобігає утворенню вільних радикалів, що руйнують наші клітини, і зменшує їх кількість в організмі. Він входить до складу глутатіон-пероксидази – ферменту, що знешкоджує найнебезпечніші та агресивні вільні радикали, саме ті, з якими інші антиоксиданти впоратися не в змозі. Якщо селену недостатньо, то ця найважливіша ланка антиоксидантного захисту просто не спрацює. Сприяє профілактиці запалень, ендокринних і серцево-судинних захворювань. Покращує функцію статевих залоз, імунної системи. Уповільнює старіння організму. Бере участь у синтезі тиреоїдних гормонів щитоподібної залози. Селен також захищає щитоподібну залозу від шкідливої дії вільних радикалів, сприяє покращенню стану при аутоімунних захворюваннях щитоподібної залози. Вживання Селену запобігати накопиченню важких металів в організмі при проживанні в екологічно несприятливих районах. ВООЗ рекомендує споживати 50-55 мкг селену на добу.
Екстракт ацероли – найбагатше природне джерело вітаміну С, так само містить у своєму складі провітамін А, вітаміни групи В, залізо, кальцій, фосфор, магній, калій. Вітамін C в клітині діє як біологічний антиоксидант. Він нейтралізує первинні вільні радикали, вступаючи з ними в реакцію. Підсилює дію інших антиоксидантів, таких як селен і вітамін Е. Вітамін С – потужний антиоксидант, який оберігає організм від бактерій та вірусів, має протизапальну і протиалергічну дію, зміцнює імунну систему, підвищує витривалість організму перед несприятливими факторами навколишнього середовища. Біологічно активні речовини ацероли стимулюють вироблення в печінці ферментів, які допомагають детоксикації організму, що особливо необхідно при різних захворюваннях і в умовах забрудненого навколишнього середовища. Вітамін С також впливає на синтез гемоглобіну і дозрівання еритроцитів. Бере участь в регуляції проникності капілярів, зміцнює стінки судин, покращує їх еластичність.
Вітамін – жиророзчинний вітамін, діє як біологічний антиоксидант і захищає ліпіди та інші речовини (ферменти, ДНК) від окислення вільними радикалами в клітці. Вітамін Е покращує споживання тканинами кисню. Проявляє ангіопротекторну дію, впливаючи на тонус і проникність судин, стимулюючи утворення нових капілярів. Бере участь в біосинтезі гема і білків. Вітамін Е є незамінним для нормальних репродуктивних процесів: запліднення і розвитку плоду. Сприяє нормальному функціонуванню статевої системи як у жінок, так і у чоловіків. Вітамін Е також проявляє антиатерогенну дію, оскільки він запобігає утворенню первинних пошкоджень і окислення ліпопротеїдів низької щільності й таким чином запобігає утворенню бляшок у кровоносних судинах.
Екстракт топінамбура багатий амінокислотами, інулін, містить багатий набір мінеральних елементів: заліза, марганцю, магнію, цинку, кремнію та інших. Сприяє швидкому засвоєнню селену, покращує обмін речовин, допомагає виводити з організму токсини, радіонукліди, солі важких металів.

Застосування

Застосування: дорослим і дітям старше 12 років по 1 капсулі 1 раз на добу, під час або після прийому їди, запиваючи водою. Курс прийому – 1-3 місяці.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, діти до 12 років, період вагітності та годування грудьми.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3