Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Розторопша

Розторопша
Новый
Розторопша
Що робить?захищає від уражень токсинами печінку та підшлункову залозу; зменшує нудоту, тяжкість у правому підребер'ї; покращує стан шкіри при дерм..
199.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель:
  • Артикул: 9190466

Що робить?

  • захищає від уражень токсинами печінку та підшлункову залозу;
  • зменшує нудоту, тяжкість у правому підребер'ї;
  • покращує стан шкіри при дерматозах.

Як працює?

  • стабілізує мембрани гепатоцитів, гальмує процеси перекисного окиснення ліпідів;
  • сприяє відновленню гепатоцитів;
  • бере участь у синтезі білка колагену.

Як застосовувати?

По 1 таблетці 3 рази на день.


Характеристика

Призначення: при захворюваннях печінки
Категорія: здоров’я печінки
Тип застосування: за рекомендацією лікаря або для поліпшення функції печінки, нормалізації роботи печінкових клітин та зменшення явищ інтоксикації
Вік: 12+
Форма випуску: 60 таблеток по 0,5 г
Пакування: пластикова банка
Класифікація: БАД (біологічно активна добавка)
Активні компоненти: висушені та перероблені плоди моркви посівної, буряка столового; трава розторопші, солянка пагорбова, вітамін С
Умови зберігання: в недоступному для дітей місці, при температурі від -5°С до +20°С та відносній вологості повітря не більше ніж 75%
Країна виробника: Україна
Строк придатності: 24 місяці

Склад

Склад продукту: висушені та перероблені плоди моркви посівної, буряка столового; трава розторопші, солянка пагорбова, вітамін С; допоміжні речовини: стеарат кальцію, молочний цукор.

Трава розторопші плямистої має гепатопротекторну дію, стабілізує мембрани гепатоцитів, гальмує процеси перекисного окислення ліпідів. Гепатоцити стають менш вразливими для токсинів, підвищується здатність печінки до регенерації, відбувається її детоксикація.
Солянка пагорбова – визнаний гепатопротектор, застосовується для нормалізації роботи печінки, а також прискорення процесів метаболізму в ній. Речовини, що входять до складу рослини, сприяють відновленню гепатоцитів.
Вітамін С впливає на синтез ряду гормонів, в тому числі антистресових, регулює процеси кровотворення і нормалізує проникність капілярів, бере участь в синтезі білка колагену, що необхідно для росту клітин тканин, кісток і хрящів організму, покращує здатність організму засвоювати кальцій, виводить токсини, регулює обмін речовин.

Застосування

Рекомендації щодо застосування: як дієтичну добавку до їжі для поліпшення функції печінки; нормалізує роботу печінкових клітин і зменшує явища інтоксикації; застосовують у складі комплексних оздоровчих програм при алергічних захворюваннях.

Рекомендовані дози: по 1 таблетці 3 рази на день під час вживання їжі, протягом одного місяця. При необхідності, курс повторюють 2-3 рази на рік.

Протипоказання: підвищена індивідуальна чутливість до компонентів фітокомплексу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3