Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Міпро-Віт

Міпро-Віт
Міпро-Віт
Що робить?підвищує рівень гемоглобіну та еритроцитів; сприяє нормалізації ліпідного, вуглеводного та мінерального обміну; попереджає хронізацію па..
309.00 грн.
 • Наличие: В наличии
 • Модель:
 • Артикул: 9203333

Що робить?

 • підвищує рівень гемоглобіну та еритроцитів;
 • сприяє нормалізації ліпідного, вуглеводного та мінерального обміну;
 • попереджає хронізацію патологічних процесів;
 • покращує стан імунної системи, знижує алергічні прояви, покращує стан при аутоімунних процесах.

Як працює?

 • сорбує токсини та шлаки, очищає та тонізує кишечник та підвищує його моторику;
 • регулює роботу імунної системи;
 • сприяє виведенню холестерину, перешкоджає відкладенню жиру та холестерину.

Як застосовувати?

По 3 таблетки на день.


Характеристика

Призначення: антиоксидант
Категорія: здоров’я на клітинному рівні
Тип застосування: в складі комплексних оздоровчих програм при аутоімунних процесах, алергічних і імунодефіцитних станах, анеміях
Вік: 7+
Форма випуску: 90 таблеток по 350 мг
Пакування: пластикова банка
Класифікація: БАД (біологічно активна добавка)
Натуральні компоненти: суха біомаса гриба Fusarium sambucinum
Умови зберігання: при температурі не більше +25°С, в недоступному для дітей місці
Країна виробника: Україна
Строк придатності: 24 місяці

Склад

Склад продукту: суха біомаса гриба Fusarium sambucinum, молочний цукор, цукор-рафінад, крохмаль, стеарат кальцію.

Хімічний склад: білки – 31-36%, вуглеводи – 21-23%, ліпіди – 6-8%, нуклеїнові кислоти – 4-6%, мінеральні речовини – 8-10%, вітаміни.

«Міпро-Віт» – це засіб нового покоління, що поєднує в собі багатовіковий досвід народної медицини Японії і Китаю і досягнення сучасних біотехнологій. Він створений спільними багаторічними зусиллями колективу вчених і лікарів. Всебічне вивчення цього засобу тривало близько 20 років.

«Міпро-Віт» – це натуральний рослинний продукт на основі спеціального штаму вищого лікарського гриба PS-64. Він проводиться біотехнологічним способом шляхом вирощування біомаси цього гриба в умовах суворої стерильності та ретельного контролю всього процесу, починаючи із сировини рослинного походження і закінчуючи готовим продуктом, який, згідно з вимогами до харчових продуктів, підлягає перевірці на мікробіологічну чистоту і безпеку за змістом токсичних елементів.

Особливість цього продукту полягає в багатокомпонентності його складу і унікальній природній збалансованості комплексу біологічно активних речовин, які містяться в ньому.

До складу білкових компонентів «Міпро-Віт» входять всі незамінні амінокислоти, які не синтезуються організмом людини і повинні надходити до нього в готовому вигляді з їжі. На частку незамінних амінокислот припадає до 45% від загальної суми амінокислот продукту і за цим показником білок «Міпро-Віту» близький до білків м'яса.

До складу вуглеводів продукту входять хітинова клітковина, яка сорбує токсини і шлаки, очищає і тонізує кишківник та підвищує його моторику (так звана «мітла» для кишківника), а також біологічно активні полісахариди (глікани: глюкани і галактоманнани), що регулюють роботу імунної системи. Під дією гліканів відбувається посилення фагоцитозу, індукується секреція макрофагами судинорозширювальних протеїнів, інтерлейкіну-1 та інтерферону, підвищується активність сироваткового лізоциму крові.

Крім того, до складу «Міпро-Віт» входять органічні кислоти: оксамінова, яблучна, лимонна, бурштинова та інші.

У ліпідній фракції «Міпро-Віт» містяться такі біологічно активні речовини, як фосфоліпіди, стерини, гліцериди, жирні кислоти і убіхінон (коензим Q10).

Жирнокислотна фракція продукту складається, в основному, з ненасичених жирних кислот, які необхідні людському організму, так як сприяють виведенню з нього холестерину, перешкоджають відкладенню жиру і холестерину на стінках кровоносних судин і в печінці, а також в поєднанні з вітамінами, амінокислотами та мінеральними речовинами активізують процеси регенерації шкіри і волосся.

«Коензими Q» – вітаміноподібні сполуки, які є потужними антиоксидантами.

Природне поєднання в складі в «МІПРО-Віт» таких антиоксидантів, як коензим Q і ненасичених жирних кислот з тирозином, фенілаланіном, триптофаном і мікроелементами, здатне забезпечити в організмі протиокислювальний захист, тобто загальмувати індукований процес вільнорадикального окислення і надійно захистити клітини організму від пошкодження і передчасного старіння.

Завдяки наявності в «Міпро-Віті» комплексу убіхінону з вітамінами і легко засвоюваним залізом препарат нормалізує гемоглобін крові, а також має антикоагуляційний та антиагрегантний ефект.

«Міпро-Віт» містить повний комплекс вітамінів групи В, завдяки чому сприяє нормалізації порушеної функції нервової системи, покращує стан шкіри, слизових оболонок, судинної системи і кровотворних органів, підвищує розумову працездатність.

Унікальне поєднання природних компонентів продукту «Міпро-Віт» сприяє нормалізації обміну речовин і дає можливість рекомендувати його для комплексного оздоровлення організму при:

 • аутоімунних процесах
 • алергічних станах
 • імунодефіцитах різної етіології
 • анеміях
 • при хронічних захворюваннях різних органів і систем.
Застосування

Рекомендації щодо застосування: в якості дієтичної добавки до раціону харчування як джерело природних мінералів, вітамінів і амінокислот; в складі комплексних оздоровчих програм при аутоімунних процесах, алергічних і імунодефіцитних станах, анеміях.

Рекомендовані дози:

Дози 1 т. х 1 р. 1 т. х 2 р. 1 т. х 3 р. 1 т. х 4 р.(2 т. х 2 р.) 2 т. х 3 р.Кількість днів прийому 5-6 5-6 7-8 2-3 тижні 1-2 місяці і більше

Продукт приймають під час їжі.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність, період лактації.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.
Не є лікарським засобом.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3