Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Мікотон InnoVision в таблетках

Мікотон InnoVision в таблетках
Мікотон InnoVision в таблетках
Що робить?виводить з організму токсини; усуває кишкові розлади; відновлює після харчових та алкогольних отруєнь; допомагає у придушенні вірусних т..
289.00 грн.
 • Наличие: В наличии
 • Модель:
 • Артикул: 9203771

Що робить?

 • виводить з організму токсини;
 • усуває кишкові розлади;
 • відновлює після харчових та алкогольних отруєнь;
 • допомагає у придушенні вірусних та грибкових інфекцій;
 • знімає запальні процеси;
 • незамінний у складі комплексних програм при алергічних захворюваннях.

Як працює?

 • захищає клітини від агресивної дії вільних радикалів;
 • підвищує можливості самоочищення та саморегуляції організму;
 • поглинає токсини та важкі метали, але не виводить основні натуральні мікроелементи та не порушує мінеральний обмін;
 • не виводить важливі організму елементи.

Як застосовувати?

Для загального оздоровлення організму: дітям від 3 до 11 років по 1 таблетці, дітям від 12 років та дорослим по 2 таблетці двічі на день під час їжі, запиваючи достатньою кількістю води.


Характеристика

Категорія: детокс
Призначення: біосорбент, імуномодулятор та антиоксидант
Тип застосування: як джерело біологічно активних речовин (Хітину, 1,3/1,6-β-D-Глюканів і Меланінів) з сорбіційною, пробіотичною, антиоксидантною та протизапальною дією
Вік: 3+
Форма випуску: 60 таблеток по 0,5 г (g), (+/- 5 %)
Пакування: пластиковий контейнер
Класифікація: біологічно активна добавка (БАД)
Активні компоненти: сухий екстракт біомаси грибних біополімерів лікарського гриба Fomes fomentarius (1,3/1,6- Бета-D-Глюкан – Хітин – Меланіновий комплекс)
Країна виробника: Україна
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, за температури від 2°С до 25°С та відносній вологості повітря не вище 70%
Термін придатності: 24 місяці з дати виробництва

Склад

Склад активних інгредієнтів на 1 таблетку: сухий екстракт біомаси грибних біополімерів лікарського гриба Fomes fomentarius (1,3/1,6- Бета-D-Глюкан – Хітин – Меланіновий комплекс) – 250 мг (mg). Допоміжні речовини таблетки: кальцію карбонат (Е 170).

Хітин із клітинних стінок лікарського гриба Fomes fomentarius – один із найефективніших біосорбентів широкої, але вибіркової дії. Це єдиний природний біополімер, що містить у своїй молекулі атоми азоту, завдяки яким він має унікальні сорбційні властивості – поглинає токсини та важкі метали, але не виводить основні натуральні мікроелементи й не порушує мінеральний обмін. Хітин, пов'язуючи практично всі важкі метали, радіонукліди та токсичні речовини, не виводить важливі для організму елементи: калій, кальцій, натрій, магній, амінокислоти, цукор тощо.

Бета-глюкани – одна з найпотужніших природних речовин, що коригує імунітет людини. Сприяють нормалізації рівня Т- і В-лімфоцитів та значному поліпшенню фагоцитозу. Фагоцитоз – це процес, при якому спеціальні клітини крові й тканин організму (фагоцити) захоплюють і перетравлюють збудників інфекційних захворювань і відмерлі клітини.

Меланін є найефективнішим біологічним захисником клітин від несприятливих зовнішніх і внутрішніх впливів. Меланіни найсильніші антиоксиданти. Завдяки наявності у своїх молекулах великої кількості парамагнітних центрів, меланіни здатні нейтралізувати вільні радикали, що виникають в живій клітині під дією проникаючої радіації, ультрафіолетового випромінювання, різних токсинів і ферментів хвороботворних бактерій. Грибні меланіни, на відміну від меланінів тваринного походження, не викликають побічних ефектів. Частково всмоктуючись у шлунково-кишковому тракті, меланіни розносяться кров'ю по організму і захищають живі клітини від руйнівної дії вільних радикалів.

Застосування

Рекомендовані дози для загального оздоровлення організму: дітям від 3 до 11 років по 1 таблетці, дітям від 12 років та дорослим по 2 таблетці двічі на добу під час їжі, запиваючи достатньою кількістю води.  При гострих станах (гострих кишкових розладах, алкогольній інтоксикації) рекомендовано прийом по 1-2 таблетці кожні 2 години до поліпшення стану, після поліпшення стану приймати 2 рази на добу.

Протипоказання: підвищення чутливості до будь-якого компонентів, дитячий вік до 3 років. Застосування вагітним та жінкам, що годують грудьми можливе лише за рекомендацією лікаря. Не є лікарським засобом.

Застереження при застосуванні: при прийомі фармацевтичних препаратів Мікотон® InnoVision вживати за 2 години до прийому лікарського препарату або через 2 години після його прийому (через можливу абсорбцію і відповідно − зниження ефективності). 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3