Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Лютеїн комплекс + зеаксантин

Лютеїн комплекс + зеаксантин
Лютеїн комплекс + зеаксантин
Що робить?сприяє покращенню гостроти зору; гальмує погіршення зору з віком; знімає симптоми втоми очей; посилює гостроту зору у сутінках.Як прац..
299.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель:
  • Артикул: 9203632

Що робить?

  • сприяє покращенню гостроти зору;
  • гальмує погіршення зору з віком;
  • знімає симптоми втоми очей;
  • посилює гостроту зору у сутінках.

Як працює?

  • захищає тканини ока від шкідливого впливу ультрафіолетових променів;
  • нейтралізує дію вільних радикалів і запобігає руйнуванню сітківки та помутнінню кришталика;
  • покращує адаптацію до різних рівнів освітленості, посилюючи гостроту зору у сутінках.

Як застосовувати?

По 1 капсулі щодня.


Характеристика

Призначення: оздоровлення очей
Тип застосування: за рекомендацією лікаря або при підвищених зорових навантаженнях та в комплексному оздоровленні очей при катаракті, підвищеному внутрішньоочному тиску, діабетичній ретинопатії
Вік: 18+
Форма випуску: 30 капсул по 0,36 г
Пакування: пластикова банка
Класифікація: БАД (біологічно активна добавка)
Натуральні компоненти: екстракти: ягід чорниці, топінамбуру, лютеїну; таурин, зеаксантин, бета-каротин, вітамін С, цинк
Категорія: хороший зір
Країна виробника: Україна
Умови зберігання: в пакунку виробника в сухому, захищеному від світла та в недоступному для дітей місці, за температури від 5°С до 25°С та відносній вологості повітря не вище 70%
Термін придатності: 24 місяці з дати виробництва

СкладКомпоненти в одній капсулі: Одна капсула містить: % DV  екстракт сухий ягід чорниці 100 мг *  таурин 90 мг *  вітамін С (аскорбінова кислота) 54 мг 54%  екстракт топінамбуру 50 мг *  цинку піколінат 50 мг (mg) (еквівалентно 10 мг іону цинку) 10 мг 67%  екстракт лютеїну 100 мг 100%  зеаксантин 5 мг  бета-каротин (про-вітамін А) 500 мкг (μg) 10%  Склад оболонки капсули – желатин.


% DV – добова норма.

Лютеїн – жовтий пігмент, що відноситься до ксантофілів – групи кисневмісних каротиноїдів та який не синтезується в організмі й має надходити в організм з їжею. Лютеїн накопичується в кришталику і центральній (макулярній) області сітківки, виконує функції світлофільтру і захищає важливі структури очей від дії найагресивнішої (синьої) частини спектра денного світла. Лютеїн, як потужний антиоксидант, здатний нейтралізувати дію вільних радикалів і запобігати руйнуванню сітківки та помутнінню кришталика, пригнічувати утворення та накопичення пігменту ліпофусцину, який обумовлює розвиток вікової дистрофії сітківки.
Зеаксантин – каротиноїдний пігмент, ксантофіл, відомий своїми антиоксидантними властивостями, здатністю захищати кришталик від вікового ущільнення та активувати міжклітинний метаболізм, покращуючи живлення ока. Накопичуючись в макулі сітківки, частково відображає синє світло від центральної зони, де світловий потік максимально сфокусований, і захищає її від дії найбільш агресивної, синьої УФ-частини спектру денного світла. Знімає симптоми втоми очей, сприяє поліпшенню зору та покращує здатність бачити в темряві. Зеаксантин не синтезується в організмі та повинен надходити в організм з їжею Результати досліджень показали, що вживання лютеїну і зеаксантину знижує ризик розвитку катаракти та вікової макулярної дегенерації на 30-50%.
Плоди чорниці багаті на вітамін С, флавоноїди та таніни, що й обумовлює їхню високу ефективність при кон'юнктивітах, зниженні гостроти зору та погіршенні темнової адаптації очей. Містить антоціани, які беруть участь в синтезі та відновленні світлочутливого пігменту родопсину і, таким чином, покращують адаптацію до різних рівнів освітленості, посилюючи гостроту зору в сутінках. Антоціани знижують навантаження на зір при роботі за комп'ютером. Антоціани також мають капілярозміцнювальну, антиоксидантну дію, покращують мікроциркуляцію, тому показані при атеросклерозі та інших захворюваннях серцево-судинної системи. Плоди чорниці використовують у виді відвару, який має в’яжучу, антисептичну, протизапальну (при діареї, ентероколіті) та загальнозміцнювальну, детоксикаційну, полівітамінну, антианемічну дію. Вважається безпечним використання відвару плодів у дітей віком старше 2 років при проносі.
Корінь топінамбуру містить інулін, який сприяє виведенню з організму токсичних речовин; знижує рівень цукру в крові; сприяє активнішій діяльності шлунково-кишкового тракту та стимулює жовчогінну активність. Тривале регулярне споживання топінамбура сприяє поліпшенню функції зору.
Вітамін С є сильним антиоксидантом, відновлює інші антиоксиданти (включаючи альфа-токоферол), бере участь у відновленні зорових пігментів, необхідний для біосинтезу мукополісахаридів сполучної тканини, регулює проникність капілярів, грає важливу роль в збереженні їхньої еластичності. Активує регенерацію тканин, утворення стероїдних гормонів, синтез колагену, сприяє зміцненню очних м'язів і зв'язок.
β-каротин – жиророзчинний помаранчево-жовтий пігмент з групи каротиноїдів, попередник вітаміну А. Сприяє забезпеченню процесів зору (фоторецепції) – бере участь в синтезі зорового пурпуру – родопсину, розташованого в паличках сітківки, покликаного забезпечувати адаптацію ока до зниженої освітленості.
Цинк – входить в структуру ключового ферменту антиоксидантного захисту – супероксиддисмутази, яка нейтралізує активні форми кисню, гальмує утворення небезпечного для тканин ока пероксинітриту та попереджає розвиток гемералопії («курячої сліпоти»). Цинк регулює реакції зорового циклу, беручи участь в фосфорилюванні родопсину. Дефіцит цинку викликає зменшення мієлінізації нервових волокон, приводячи до оптичної нейропатії та асоційований з розвитком ретробульбарного невриту, блефариту, зниженні сприйняття кольору, катаракти.
Таурин – найпоширеніша амінокислота в сітківці ока, необхідна для процесів, що забезпечують нормальний зір, сприяє адаптації фоторецепторів сітківки до світла. Забезпечує нормалізацію метаболізму очних тканин при захворюваннях дистрофічного характеру. У головному мозку виконує функцію нейромедіатора, який гальмуює синаптичну передачу, має протисудомну активність.

Застосування

Рекомендації до споживання: як джерело таурину, бета-каротину, цинку та біологічно активних речовин рослинного походження. Сприяє нормалізації зору при підвищених зорових навантаженнях (роботі за комп'ютером), покращенню зору в умовах слабкої освітленості. Перед вживанням потребує консультації з лікарем.

Спосіб вживання: по 1 капсулі на добу за 30 хвилин до прийому їжі. Тривалість вживання – 1 місяць. За необхідністю курс вживання можна повторювати 2-3 рази на рік. 

Протипоказання: підвищення чутливості до будь-якого з компонентів, діти, вагітність та період грудного вигодовування.

Застереження щодо застосування: не слід використовувати як заміну повноцінному раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Не є лікарським засобом. 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3