Menu
Your Cart

Добро пожаловать в интернет-магазин  АМРИТА КИЕВ  тел. +38(097)861-08-83.

Капілярин Форте

Капілярин Форте
Капілярин Форте
Що робить?покращує кровопостачання серця та мозку. сприяє зниженню рівня артеріального тиску та холестерину; покращує кровообіг і забезпечує кисне..
349.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель:
  • Артикул: 9203535

Що робить?

  • покращує кровопостачання серця та мозку.
  • сприяє зниженню рівня артеріального тиску та холестерину;
  • покращує кровообіг і забезпечує киснем серцевий м'яз та мозок;
  • сприяє нормалізації функцій серцево-судинної та нервової систем.

Як працює?

  • захищає клітинні оболонки тканин серця та мозку від руйнівної дії вільних радикалів та інших ушкоджуючих факторів;
  • відновлює еластичність та зміцнює судинні стінки;
  • пригнічує синтез тромбоксану та знижує артеріальний тиск.

Як застосовувати?

По 1 капсулі 2 рази на день.


Характеристика

Призначення: зміцнення судин
Категорія: здоров’я серця та судин
Тип застосування: за рекомендацією лікаря або для поліпшення функціонального стану серцево-судинної та нервової систем
Вік: 12+
Форма випуску: 60 капсул по 0,35 г
Пакування: пластикова банка
Класифікація: БАД (біологічно активна добавка)
Натуральні компоненти: кверцетин, лецитин; екстракти сухі: ацероли, квітів конюшини лужної, квітів та плодів глоду, бутонів софори японської, виноградних кісточок
Умови зберігання: в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла та в недоступному для дітей місці, за температури від 5°С до 25°С та відносній вологості повітря не вище 70%
Країна виробника: Україна
Термін придатності: 24 місяці з дати виробництва

Склад

Склад активних інгредієнтів на 1 капсулу: кверцетин – 40 мг (mg), лецитин – 60 мг (mg);екстракти сухі: ацероли (стандартизований, відповідає 30 мг вітаміну С) – 120 мг (mg), квітів конюшини лужної – 40 мг (mg), квітів та плодів глоду – 40 мг (mg), бутонів софори японської – 30 мг (mg), виноградних кісточок – 20 мг (mg).
Склад оболонки капсули: желатин.

Кверцетин – найсильніший антиоксидант серед флавоноїдів, покращує енергопостачання серцевого м'яза (шляхом поліпшення коронарного кровообігу), пригнічує синтез тромбоксану і знижує артеріальний тиск. Кверцетин має також антиалергічну дію, оскільки він пригнічує синтез гістаміну та лейкотрієнів – запальних медіаторів.
Лецитин є комплексом фосфоліпідів (фосфатидилхолін, фосфатидилсерин і фосфатидилінозитол) і є найважливішим структурним компонентом оболонок всіх клітин організму, забезпечує їх бар’єрну функцію, текучість, цілісність та здатність протистояти процесам перекисного окислення ліпідів. Лецитин збільшує розчинність холестерину та сприяє розчиненню атеросклеротичних бляшок, сприяє нормалізації процесів тканинного дихання.
Квіти та плоди глоду надають кардіотонічну, спазмолітичну, гіпотензивну і заспокійливу дію; покращують роботу серцевого м’яза, усувають порушення ритму серцевих скорочень, посилюють кровообіг у коронарних судинах серця та судинах головного мозку, нормалізують артеріальний тиск, здатні зменшувати агрегацію тромбоцитів, знижують проникність стінок кровоносних судин і капілярів, сприяють зниженню рівня холестерину в крові.
Квіти конюшини лучної містить ізофлавоноїди, похідні кумарину і кверцетину та мають потогінну, сечогінну, антисептичну, протизапальну та відхаркувальну дії, зменшує набряки при захворюваннях нирок або гіпертонії. Демонструє протипухлинні, протизапальні та антиоксидантні властивості, має слабку естрогенну активність завдяки своїй здатності зв'язуватися з рецепторами естрогену, сприяє зменшенню симптомів припливів та втрати кісткової маси у жінок у постменопаузі.
Екстракт ацероли, або Барбадоської вишні, яка росте в Індії, Австралії, Південній та Центральній Америці та є джерелом природного вітаміну С. Вітамін С активно бере участь при виробленні колагену, який є важливим структурним білком. З нього побудовані кровоносні судини, шкіра і сухожилля. Вітамін С з ацероли зміцнює судинну стінку, перешкоджає проникненню холестерину під інтиму судин, підвищує еластичність артерій. Прийом ацероли сприяє кращій біодоступності аскорбінової кислоти, ніж прийом синтетичних препаратів вітаміну С. Це свідчить про те, що певні компоненти ацероли покращують абсорбцію аскорбінової кислоти в травному тракті.
Софори японської бутони містять близько 20% маси – флавоноїди кверцетин і рутин, яким притаманно запобігати крововиливам, особливо в головному мозку, тканинах серця та сітківки очей та при геморагічних діатезах. Флавоноїди софори сприяють відновленню еластичності судин, нормалізації артеріального тиску та є ефективними у запобіганні варикозу і при лікуванні геморою.
Екстракт виноградних кісточок містить проантоціанідіни – потужні антиоксиданти, здатні зв'язувати вільні радикали. Екстракт виноградних кісточок сприяє продукції колагену, зміцненню сполучної тканини та підвищує її еластичність. Посилює еластичність судинної стінки, покращує мікроциркуляцію в тканинах, знижуючи ризик розвитку серцево-судинних захворювань, в тому числі інфаркту міокарда. Чинить позитивний вплив при метеозалежності.

Застосування

Рекомендації до споживання: як додаткове джерело кверцетину та лецитину, біологічно активних речовин рослинного походження для загального зміцнення організму, покращення мікроциркуляції, кровопостачання та киснезабезпечення серцевого м’язу та мозку. Сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної та нервової систем. Має здатністю покращувати інотропну функцію міокарду, зменшувати потребу міокарду в кисні, підвищувати толерантність до фізичних навантажень. 

Спосіб вживання: дорослим та дітям від 12 років по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Термін вживання – 30 днів. За необхідності, курс можна повторити двічі-тричі на рік.

Протипоказання: підвищення чутливості до будь-якого з компонентів, дитячий вік до 12 років, вагітність та період грудного вигодовування.

Застереження щодо застосування: не слід використовувати як заміну повноцінному раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Не є лікарським засобом. Перед вживанням рекомендовано отримати консультацію лікаря.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Мітки: Варикоз
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3